برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 19 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

تغییر نام گوگل ادوردز

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتتغییر نام گوگل ادوردز

دوره دیجیتال مارکتینگ

تغییر نام گوگل ادوردز

به گزارش مرکز دیجیتال مارکتینگ ایران، گوگل نام سرویس Google Adwords را به Google Ads تغییر خواهد داد. شرکت Google با ارسال نامه ای به تمام کاربران سرویس تبلیغاتی خود که تا امروز با نام Google Adwords خوانده می شد، اعلام کرد که این سرویس از 24 جولای سال 2018 میلادی دیگر با نام Google ads خوانده خواهد شد و آدرس آن از adwords.google.com به ads.google.com تغییر خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، کلیه خدمات تبلیغاتی گوگل تا امروز بر روی سرویس Google Adwords بوده است که زین پس بر روی Google ads به کاربران ارائه خواهد شد. این خدمات شامل موارد زیر می شوند :

تبلیغ در یوتیوب

تبلیغ در اپلیکیشن ها

تبلیغ در هنگام جستجو

تبلیغ در جی میل

و همچنین سایتهای مهم دنیا

از جمله مهمترین خدمات گوگل ادز می باشد.

شما می توانید برای آشنایی با شیوۀ تبلیغات بهینه در گوگل ادرز (همان ادوردز سابق) در کلاسهای دیجیتال مارکتینگ این مرکز شرکت نمایید.

تغییر نام گوگل ادوردز

تغییر نام گوگل ادوردز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام