برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 30 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

بررسی یک تبلیغ، مک دونالد و تبلیغی برای کودکان

مدیریت فروش و بازاریابیمقالاتبررسی یک تبلیغ، مک دونالد و تبلیغی برای کودکان

دوره دیجیتال مارکتینگ

بررسی یک تبلیغ، مک دونالد و تبلیغی برای کودکان

در مطالب با عنوان « بررسی یک تبلیغ » ؛ یک آگهی، تبلیغ که می تواند چاپی، تبلیغات اینترنتی، چندرسانه ای، تیزر تلویزیونی و ... باشد مورد بررسی قرار می گیرد و شما می توانید علاوه بر مشاهده آن تبلیغ تحلیلی پیرامون آن را مطالعه فرمایید. همچنین شما می توانید با نوشتن نظرات خود در بررسی و تحلیل آن تبلیغ همکاری کنید.

تبلیغ تلویزیونی مک دونالد

فولکس واگن

برای مشاهده تیزرتبلیغاتی به ادامه مطلب بروید

مک دونالد، از برترین و ارزشمندترین برندهای دنیا است. طبیعی است که تبلیغات این برند کاملاً شناخته شده با برندها و محصولات دیگر بازار متفاوت باشد. در واقع مک دونالد هیچ نیازی ندارد که خودش یا محصولش را معرفی کند ! در اینجا هدف از تبلیغات و هزینه ای که بر روی تبلیغات می شود عموماً یادآوری است. در همین ارتباط مطالعه ی مطلب انواع اهداف تبلیغاتی که به موضوع اهداف گوناگون تبلیغات با توجه به جایگاه برند و محصول پرداخته است، را به شما توصیه می کنیم.

در این تبلیغ، مک دونالد، تعدادی کودک را نشان می دهد که با شادی و شور در یک Play Ground در حال بازی هستند، و البته لوگو و نام مک دونالد بارها در این فضای شاد دیده می شود. علاوه بر هدف یادآوری - که به آن اشاره کردیم- آن چه پیرامون این تبلیغ به چشم می خورد، هدف گذاری مک دونالد بر روی بخش کودکان از بازار است. به نظر می رسد که مک دونالد تلاش کرده است با هدف قرار دادن کودکان، امپراطوری خود در فست فودهای زنجیره ای را برای سالهای آینده که بازیگران اصلی بازار همین کودکان خواهند بود را حفظ کند.

Advertising Agency: Leo Burnett, USA
Chief Creative Officer: Mark Tutssel
Creative Directors: Tony Malcolm, Guy Moore
Copywriters / Art directors: Trevor Webb, Sarah Clift
Planners: Matthew Watts, Ben Fox
Media agency: OMD UK
Production Company: Moxie Pictures
Director: Neil Gorringe
Editor: James Rosen
Post-production: MPC
Audio post-production: Wave Studios

این مطلب توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی نوشته شده است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام