برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

الکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتالکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

الکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

در مراسم رونمایی از کتاب قطب نمای موفقیت، که با حضور سید محمد بهشتی رییس سابق سازمان میراث فرهنگی و جمعی از دیپلمات ها و رایزنهای سفارتخانه های خارجی در شهر کتاب فرشته تهران برگزار شد، الکساندر جورجینیا نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت ضمن اشاره به محتوای کتاب و هدفش از ارائه ترجمه فارسی این کتاب در ایران، به رویداد بعدی که در تهران برگزار خواهد نمود، اشاره کرد.

با توجه به استقبال چشمگیر از مراسم رونمایی کتاب قطب نمای موفقیت، الکساندر جورجینیا خبر از برگزار یک رویداد با نام «مثل قهرمان ها فکر کن» در تاریخ 10 اسفند داد، این رویداد آموزشی خواهد بود، همچنین وی ابزار امیدواری نمود که بتواند کتابهای دیگر خود را نیز به زبان فارسی در تهران منتشر نماید.

کتاب قطب نمای موفقیت نوشته الکساندر جورجینیا، نیکولاس اینکلمان و برایان تریسی با ترجمه سید حمیدرضا عظیمی منتشر شد (متن خبر)

قطب نمای موفقیت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام