برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 1 خرداد: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

الکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتالکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

الکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

در مراسم رونمایی از کتاب قطب نمای موفقیت، که با حضور سید محمد بهشتی رییس سابق سازمان میراث فرهنگی و جمعی از دیپلمات ها و رایزنهای سفارتخانه های خارجی در شهر کتاب فرشته تهران برگزار شد، الکساندر جورجینیا نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت ضمن اشاره به محتوای کتاب و هدفش از ارائه ترجمه فارسی این کتاب در ایران، به رویداد بعدی که در تهران برگزار خواهد نمود، اشاره کرد.

با توجه به استقبال چشمگیر از مراسم رونمایی کتاب قطب نمای موفقیت، الکساندر جورجینیا خبر از برگزار یک رویداد با نام «مثل قهرمان ها فکر کن» در تاریخ 10 اسفند داد، این رویداد آموزشی خواهد بود، همچنین وی ابزار امیدواری نمود که بتواند کتابهای دیگر خود را نیز به زبان فارسی در تهران منتشر نماید.

کتاب قطب نمای موفقیت نوشته الکساندر جورجینیا، نیکولاس اینکلمان و برایان تریسی با ترجمه سید حمیدرضا عظیمی منتشر شد (متن خبر)

قطب نمای موفقیت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام