الکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتالکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

الکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

در مراسم رونمایی از کتاب قطب نمای موفقیت، که با حضور سید محمد بهشتی رییس سابق سازمان میراث فرهنگی و جمعی از دیپلمات ها و رایزنهای سفارتخانه های خارجی در شهر کتاب فرشته تهران برگزار شد، الکساندر جورجینیا نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت ضمن اشاره به محتوای کتاب و هدفش از ارائه ترجمه فارسی این کتاب در ایران، به رویداد بعدی که در تهران برگزار خواهد نمود، اشاره کرد.

با توجه به استقبال چشمگیر از مراسم رونمایی کتاب قطب نمای موفقیت، الکساندر جورجینیا خبر از برگزار یک رویداد با نام «مثل قهرمان ها فکر کن» در تاریخ 10 اسفند داد، این رویداد آموزشی خواهد بود، همچنین وی ابزار امیدواری نمود که بتواند کتابهای دیگر خود را نیز به زبان فارسی در تهران منتشر نماید.

کتاب قطب نمای موفقیت نوشته الکساندر جورجینیا، نیکولاس اینکلمان و برایان تریسی با ترجمه سید حمیدرضا عظیمی منتشر شد (متن خبر)

قطب نمای موفقیت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام