برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 26 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

الکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتالکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

الکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را 10 اسفند برگزار خواهیم کرد

در مراسم رونمایی از کتاب قطب نمای موفقیت، که با حضور سید محمد بهشتی رییس سابق سازمان میراث فرهنگی و جمعی از دیپلمات ها و رایزنهای سفارتخانه های خارجی در شهر کتاب فرشته تهران برگزار شد، الکساندر جورجینیا نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت ضمن اشاره به محتوای کتاب و هدفش از ارائه ترجمه فارسی این کتاب در ایران، به رویداد بعدی که در تهران برگزار خواهد نمود، اشاره کرد.

با توجه به استقبال چشمگیر از مراسم رونمایی کتاب قطب نمای موفقیت، الکساندر جورجینیا خبر از برگزار یک رویداد با نام «مثل قهرمان ها فکر کن» در تاریخ 10 اسفند داد، این رویداد آموزشی خواهد بود، همچنین وی ابزار امیدواری نمود که بتواند کتابهای دیگر خود را نیز به زبان فارسی در تهران منتشر نماید.

کتاب قطب نمای موفقیت نوشته الکساندر جورجینیا، نیکولاس اینکلمان و برایان تریسی با ترجمه سید حمیدرضا عظیمی منتشر شد (متن خبر)

قطب نمای موفقیت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام