برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

Startup Weekend در تهران

اخبار مدیرانعمومیStartup Weekend در تهران

دوره دیجیتال مارکتینگ

Startup Weekend در تهران

برچسب ها: استارت آپ ویکند

استارتاپ ویکند (Startup weekend) یک جنبش جهانی است که در آن، کارآفرینان جوان که در پی یادگیری اصول ایده پردازی، پرورش ایده و راه اندازی کسب و کار بر مبنای آن ایده ها هستند، گرد هم آمده و از تجربیات و تخصص هم بهره مند می شوند. این رویداد، بزرگترین رویدادی است که در جهان، این قشر از افراد را دور هم جمع می کند و تا به حال بیش از 400 بار در 100 کشور دنیا در سال 2011 اجرا شده است.

استارت آپ ویکند تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت، سازمان مرکزی این رویداد مردم نهاد (NGO) در سیاتل، واشینگتون می باشد ولی مجریان آن در بیش از 200 شهر جهان پراکنده هستند. در واقع، کارآفرینان از پکن و توکیو گرفته تا ژوهانسبورگ و لندن و ریودوژانیرو، در کاگاه هایی به مدت یک آخر هفته گرد هم می آیند تا ایده پردازی کنند، تیم تشکیل دهند و کسب و کاری را ره اندازی کنند.

برای اولین بار، این برنامه قرار است در تهران نیز در همین آخر هفته، 15 تا 17 شهریور، مصادف با 5 تا 7 سپتامبر 2012 برگزار شود. در برنامۀ استارتاپ ویکند، برنامه نویس ها، طراحان، بازاریاب ها، مدیران محصول و مشتاقان کارآفرینی گرد هم آمده و ایده هایشان را به اشتراک گذاشته، تشکیل تیم می دهند و محصولی را ساخته و تجارت نوپایی را آغاز می نمایند. این برنامه با معرفی ایده های شرکت کنندگان در 60 ثانیه آغاز و افراد با انتخاب ایده های برتر، بهترین تیم ها را تشکیل می دهند. آنها در انتهای هفته بر روی توسعه مشتریان، بررسی ایده و ساخت پایلوت با استفاده از تجربه مربیان حرفه ای فعالیت می نمایند و در بعدازظهر جمعه با ارائه دموی محصول خود به هیئت داوران و سرمایه گزاران، بازخوردهای ارزنده ای را از آنها دریافت می نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت به نقل از وبسایت رسمی Startup Weekend،در طی این برنامه سعی می شود یک پروژه بطور کامل به حالت پایلوت درآمده و آمادۀ بهره برداری گردد. با این حال ممکن است زمان برای این کار در برخی پروژه ها کافی نباشد. با این حال رقابت بین تیم ها این موضوع را به یک هدف حیاتی تبدیل می نماید.

حامیان برنامه

در میان حامیان جهانی این برنامه، نامهای مشهوری چون گوگل، آمازون و پارک تجاری مایکروسافت به چشم می خورند که خود نشان دهندۀ سطح اعتبار پروژه بوده و برگزاری چنین برنامه ای در کشورمان را باید به فال نیک گرفت.

alt

برنامۀ زمانی مراسم

زمان
چهارشنبه
زمان
پنجشنبه
زمان
جمعه
14:00
پذیرش شرکت کنندگان
08:00
پذیرایی صبحانه
08:00
پذیرایی صبحانه
18:00
آغاز برنامه
09:00
ادامۀ فعالیت تیمها
09:00
ادامۀ فعالیت تیمها
18:30
سخنرانی کلیدی
13:00
پذیرایی ناهار
13:00
پذیرایی ناهار
19:00
معرفی ایده ها
14:00
ادامۀ فعالیت تیمها
14:00
آمادگی برای ارائۀ کارها
20:00
رأی گیری ایده ها
17:00
سخنرانی کلیدی
17:00
ارائۀ کارها به داوران
20:30
آغاز تشکیل تیمها
17:30
ادامۀ فعالیت تیمها
19:00
اعلام برندگان و تقدیر
21:00
شروع کار تیمها
20:00
پذیرایی شام
20:30
پذیرایی شام
22:00
پذیرایی شام
21:00
ادامۀ فعالیت تیمها
22:00
خداحافظی


Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام