برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 05 اردیبهشت: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ‌های ثروت آفرین در سال 97»فرصت

دلیل جذابیت دفتر کار گوگل از نگاه کارمندان+تصاویر

اخبار مدیرانعمومیدلیل جذابیت دفتر کار گوگل از نگاه کارمندان+تصاویر

دوره دیجیتال مارکتینگ

دلیل جذابیت دفتر کار گوگل از نگاه کارمندان+تصاویر

همانطور که احتمالاً شنیده اید، گوگل یکی از بزرگترین شرکت های موفق جهان است که از طرفی جذابترین محل برای کار کردن از نگاه کارمندان نیز می باشد، اما برای اینکه دلیل این امر را بدانید بد نیست تمایز دفاتر کار گوگل با سایر دفاتر را بدانید.

از جمله ویژگی های دفاتر کار گوگل این است که در آن کارکنان می توانند از خدمات استثنایی بسیاری استفاده کنند، به عنوان مثال می‌توانند به طور رایگان بهترین غذاها را سرو کنند و موی سر خود را کوتاه کنند، ورزش کنند یا به کوهنوردی و صخره نوردی بپردازند،  میز کنار استخر و اتاق LEGO، مکان اختصاصی برای بازی با پازل، یک اتاق خنک کننده با پوشش گیاهی، اتاق های هیجان انگیز برای مطالعه کتاب و بسیاری امکانات دیگر که تنها قسمتی از امکاناتی است که این شرکت در اختیار کارمندانش قرار می دهد.

اما در کنار همه این سرویس ها یک نکته در میان قوانین جلب توجه می کند، باوجود اینکه کارمندان می توانند مجانی از غذاهای رستوران سرو کنند اما اجازه ندارند اضافه وزن پیدا کنند!!

وسعت خدمات گوگل باعث شده تا کاربران زیادی از برنامه های نرم افزاری و ابزارهای تکنولوژیکی این غول فناوری استفاده نمایند، بدون شک رسیدن به این نقطه از محبوبیت در دنیا و جذب میلیون ها کاربر در کشورهای مختلف مستلزم فراهم آوردن شرایطی بسیار مطلوب برای انجام کار است.

بدون شک شما به عنوان یک کارمند می توانید آنچه را که دوست دارید در محل کارتان در گوگل داشته باشید.

تصاویری از دفتر کار گوگل

تصاویری از دفتر کار گوگل

تصاویری از دفتر کار گوگل

تصاویری از دفتر کار گوگل

تصاویری از دفتر کار گوگل

تصاویری از دفتر کار گوگل

تصاویری از دفتر کار گوگل

دلیل جذابیت دفتر کار گوگل از نگاه کارمندان+تصاویر


Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام