برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

چین کپی برداری از برندهای معروف را ممنوع کرد

اخبار مدیرانعمومیچین کپی برداری از برندهای معروف را ممنوع کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

چین کپی برداری از برندهای معروف را ممنوع کرد

برچسب ها: برند

کشور چین به هدف حمایت از کمپانی ها و سرمایه گذاران خارجی و به منظور جلوگیری از ورود کالاهای فیک و غیراورجینال به جای محصولات اصلی در بازارهای این کشور، به ثبت رساندن هر گونه برند و نماد تجاری مشابه به برندهای شرکت های معروف را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری «شانگهای دیلی»، دو کمپانی چینی به علت کپی از برند شرکت «بی ام و» آلمان و ثبت برند مشابه آن، ۳ میلیون یوآن معادل ۴۳۲ هزار دلار جریمه شدند.

چین کپی برداری از برندهای معروف را ممنوع کرد

به گزارش از خبرگزاری مهر، در همین حال یکی از این کمپانی های چینی، نام تجاری خود را با نام «بی ام ان» به ثبت رسانده بود! که به دلیل شباهت ظاهری بسیار زیاد به برند «بی ام و»  به پرداخت جریمه گردید؛

افزون بر اینکه یک کمپانی مد و پوشاک نیز به علت استفاده از لوگوی بسیار مشابه با «بی ام و» محکوم به پرداخت جریمه از سوی دادگاه شانگهای چین گردید، این کمپانی های چینی به علت استفاده از علامت تجاری شبیه به «بی ام و»، به سوء استفاده از شهرت این کمپانی معروف آلمانی محکوم به پرداخت جریمه گردیدند.  

به همین منظور، در چند سال اخیر دولت چین به هدف حضور بیشتر کمپانی های خارجی در چین، قوانین محکم و سختی را به منظور مقابله با سوء استفاده از علامت تجاری شرکت ها وضع نموده تا از تولید کالاهای غیر اورجینال یا همان فیک (FAKE) جلوگیری شود.

چین کپی برداری از برندهای معروف را ممنوع کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام