برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 13 مرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


تبلیغ گوگل برای سرویس جدید JAM بر روی کروم

مدیریت فروش و بازاریابیمقالاتتبلیغ گوگل برای سرویس جدید JAM بر روی کروم

دوره دیجیتال مارکتینگ

تبلیغ گوگل برای سرویس جدید JAM بر روی کروم

تبلیغات یکی از مهمترین عواملی است که در آمیخته بازاریابی به عنوان زیرمجموعه Promotion مورد بررسی قرار می گیرد. پایگاه اطلاع رسانی صنعت، بخشی از مقالات خود را به بررسی انواع تبلیغات در سطح ایران و بین المللی اختصاص داده است. شما می توانید یادداشتهای قبلی با موضوع «بررسی تبلیغات» را در اینجا مطالعه فرمایید.

در این یادداشت ضمن نگاهی به تبلیغ گوگل برای سرویس جدیدش با نام JAM with Chrome به بررسی این تبلیغ از منظر بازاریابی پرداخته ایم:

 

گوگل همیشه اهمیت ویژه ای به دو عنصر نوآوری و سادگی داده است. بسیاری از سرویسهای گوگل، زمانی که معرفی شدند، شبیه به یک رویا یا یک فیلم تخیلی بودند که پس از مدتی تبدیل به یک اتفاق عادی و روزمره بین مردم شد ! شاید JAM with Chrome هم که مبتنی بر مرورگر خود گوگل یعنی کروم است نیز، یکی از همان سرویسها باشد.

در این سرویس این امکان برای اهالی موسیقی ایجاد شده است تا به صورت مجازی گروه موسیقی خود را تشکیل دهند و به صورت مجازی با سازهای انیمیشنی گوگل بنوازند ! مدیر بازاریابی لابراتوار خلاقیت گوگل خانم تورپین درباره JAM with Chrome می گوید «اگر همیشه آرزوی این را داشتید که که در یک گروه موسیقی راک بنوازید، هم اکنون این فرصت در اختیار شماست که ستاره راک شوید !»

در این سرویس هم، مثل خیلی از اتفاقات این روزهای پهنۀ وب، که مبتنی بر ارتباطات اجتماعی است، شما می توانید دوستانتان را برای تشکیل یک Rock Band دعوت کنید و نواختن را آغاز کنید !

صفحه اصلی گوگل و سادگی بی حد آن را به خاطر بیاورید ! JAM with Chrome کمی از آن هم ساده تر است !

گوگل و jam

گوگل در این سرویس 19 ساز مختلف را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. قرار است گوگل به زودی فروشگاهی از موسیقی هایی که کاربران این سرویس فوق العاده گوگل ایجاد کرده اند، را راه اندازی کند ! گوگل فضای جدیدی را برای نوآوری و خلاقیت و لمس حس توسعه،پیشرفت و آزادی را برای کاربرانش ایجاد کرده است.

اکنون به تیزر تبلیغاتی این سرویس توجه کنید، تبلیغی که باز هم از سادگی خاصی برخوردار است ! حداقل استفاده از رنگها، زمینه کاملاً سفید، تعداد آبجکتها بسیار کم در هر فریم از تصویر و استفاده از کاراکترهایی که طراحی‌شان با خطوط ساده انجام شده است و همین تبلیغ یک بار دیگر، امکان استفاده راحت از سرویسهای گوگل را به خاطر می آورد.

Advertising Agency: Google Creative Lab, USA
Interactive Director: Ben Tricklebank
EP: Brian Latt, Dustin Callif, Oliver Fuselier
Music / Sound: Dinahmoe

 

سید حمیدرضا عظیمی
این مطلب توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی نوشته شده است.

دانلود از کتابخانهدانلود این مطلب از پایگاه اطلاع رسانی صنعت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

راهنمای خرید و فروش پژو ۴۰۵

حضور برخی خودروها در بازار خودروی کشور آن‌قدر نهادینه و قدیمی شده است که خرید و فروش آن‌ها امری بسیار عادی و روتین تصور می‌شو...

ادامه مطلب...
More:

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام