برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


فیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

اخبار مدیرانعمومیفیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

فیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

برچسب ها: صنعت خودرو

مدتی پیش خبرهایی مبنی بر همکاری فیات و فولکس واگن منتشر شده بود، اما حال مدیرعامل شرکت فیات اظهار داشته است که از تصمیم خود منصرف شده است و قرار نیست با خودروسازی فولکس همکاری داشته باشد.

سرجو مارکیونه، مدیرعامل فیات‌کرایسلر، اعلام کرد از پیوستن با خودروسازهای دیگر منصرف شده است و بر پیگیری برنامه‌های تجاری این خودروساز متمرکز خواهیم شد.

به گزارش رویترز، مارکیونه چندین بار خواهان ادغام در صنعت خودرو شده بود و این مساله هدف نهایی او برای احیای مجدد فیات‌کرایسلر اعلام شده بود. مارکیونه 2 سال پیش خواستار ملحق شدن به جنرال موتورز شد، اما جنرال موتورز این پیشنهاد را رد کرد. ماه پیش مارکیونه اعلام کرد که با توجه به تمایل فولکس واگن، به احتمال زیاد با این شرکت آلمانی برای ادغام وارد مذاکره خواهند شد.

فیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

اما در نهایت مارکیونه در اجلاس سالانه صنعت خودرو اظها داشت که هنوز هم بر این باور است خودروسازان برای تامین هزینه‌های سرمایه‌گذاری، باید با یکدیگر ادغام شوند، اما فیات‌کرایسلر برای ادغام، با فولکس‌واگن وارد مذاکره نخواهد شد. مارکیونه اظهار داشت که درحال حاضر شرکت در شرایطی قرار ندارد که به دنبال ادغام باشد.

از طرف دیگر، جان الکان، رئیس هیات‌مدیره خودروسازی فیات تاکید نمود که پیدا کردن شریکی برای ادغام اولویت فیات نیست. الکان اعلام کرد: «من علاقه‌ای به یک ادغام بزرگ ندارم. تاریخ نشان داده است که ادغام‌ها در شرایط دشوار فرومی پاشند و ما نمی‌خواهیم خود را به دردسر بیندازیم.»

فیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام