پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری

عنوان کامل : پاورپوینت سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری

تعداد اسلایدها: 97 اسلاید

فهرست مطالب  پاورپوینت سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری : فرایند کلی حل مسئله- مدل سایمون فاز هوشمندی- نقش اطلاعات در فرایند تصمیم گیری- تصمیم گیری عقلایی و عقلایی بودن محدود- اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری- ارزش اطلاعات- افزونگری و کارایی اطلاعات- سیکل های نختلف مدیران در برخورد با زمان- نقش های مدیریتی از دید مینتزبرگ- مدل های تصمیم گیری فردی- مدل های تصمیم گیری سازمانی- نقش سيستمهاي اطلاعاتي در تصميم گيري- تعريف كاربردي سيستم پشتيباني تصميم- مشخصات و قابليتهاي DSSها- اجزاي يك سيستم پشتيباني تصميم- سير تكاملي سيستمهاي پشتيباني تصميم – نقش سيستمهاي اطلاعاتي در تصميم گيري- ساختار برنامه DSS- عوامل موفقيت و شكست DSS- مقايسه MIS و DSS- امكانات نرم افزاري DSS

نمونه ای از اسلایدهای  پاورپوینت سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری :

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری

کاربرد این پاورپوینت : شما در پاورپوینت سیستم های پشتیبانی و تصمیم گیری اطلاعات کاملی را در زمینه فرایند این سیستم ها و کارکردهای آن ها خواهید دید و همچنین با منطق کار این سیستم ها آشنا خواهید شد. در این فایل به بررسی اجزا و همچنین ابعاد این سیستم ها اشاره شده و انواع این سیستم ها و کارایی آن ها را شرح داده است. از این رو به راحتی می توانید با استفاده از این فایل اطلاعات کاملی را دریافت کرده و برای کارهای مطالعاتی و ارائه های کلاسی از آن استفاده کنید.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در یکی از اسلایدها از پاورپوینت سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری چنین می خوانیم :

تصميم گيري عقلايي دانش كامل از تمام عوامل است يك عمل مكانيكي است ارزشهاي مورد نظر بخوبي شناخته شده و ملاك تصميم گيري قرار مي‌گيرد. اين روش تصميم گيري از نظريه هاي اقتصاد كلاسيك تبعيت مي‌كند. سايمون معتقد است كه تصميم گيرندگان از تمام راه حل هاي قابل دسترسي كاملاً آگاه نيستند و يك هدف قطعي روشني نيز هميشه موجود نيست.

بنابراين، رفتارهاي تجربي بر يك منطق و عقلانيت محدود و بسته استوار است. به سخن ديگر، محدوديت هايي كه در باره اطلاعات، زمان، و معين بودن آينده است عقلايي بودن را محدود مي سازد. بيشتر مديران مي كوشند تا در چارچوب چنين محدوديت عقلايي، بهترين تصميم ها را بگيرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن