پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت نحوه استخدام در شركت‌های موفق جهان

عنوان کامل : پاورپوینت نحوه استخدام در شركت‌های موفق جهان

تعداد اسلایدها: 82 اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت نحوه استخدام در شركت‌های موفق جهان: مهارت های انتخاب و استخدام- استخدام بر مبنای قابلیت ها- کافمن و باکینگهام- هوشمندی موردنیاز هر شغل- شیوه های دستیابی به فهرست قابلیت های مورد نیاز یک شغل- فهرست برخی قابلیت های عمومی و رایج- شخصیت و صفات شخصیتی ثابت است یا متغیر- 4روش عمده برای ارزیابی و انتخاب افراد- مرکز ارزیابی چیست- فهرست برخی تست ها که در آزمون استخدامی بکار می روند- وظایف مدیران اجرایی در فرایند انتخاب- نظریه یادگیری اجتماعی یا الگوبرداری در یادگیری- منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت نحوه استخدام در شركت‌های موفق جهان:

پاور پوینت نحوه استخدام در شرکت های موفق جهانپاور پوینت نحوه استخدام در شرکت های موفق جهان

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت نحوه استخدام در شركت‌های موفق جهان

کاربرد این پاورپوینت :

شركت‌هاي موفق بهترين افراد را بكار مي‌گيرند، آن‌ها را به بهترين متخصصان و مديران تبديل مي‌كنند و مي‌پذيرند كه برخي از آن‌ها را بتدريج از دست بدهند. افراد مستعد جلسات مديريتي را به چالش وا مي‌دارند و منتظر رسيدن دستور مافوق و روشن شدن جهت وزش باد نمي‌مانند. آن‌ها Plastic People  نيستيد كه آرام و ساكت فقط مطيع دستورات مافوق باشند. پاورپوینت نحوه استخدام در شركت‌های موفق جهان به بررسی استخدام در این گونه شرکت های می پردازد و همچنین می تواند به عنوان یک منبع آموزشی و مطالعاتی در این زمنیه مورد استفاده قرار گیرد و برای ارائه های کلاسی و همچنین کاری نیز مفید می باشد.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در یکی از اسلایدها از پاورپوینت نحوه استخدام در شركت‌های موفق جهان درباره استخدام برتر میخوانیم:

در شركت‌هاي موفق، حقوق و مزايا ابزاري براي سوار كردن و نگه داشتن افراد مناسب در اتوبوس است، در حالی كه در شركت‌ها  ديگر گاهي اين تصور غلط وجود دارد كه مي‌توان با انگيزه و پاداش، افراد نامناسب را وادار كرد كه رفتار و عملكرد مناسب و مطلوب داشته باشند.

شركت‌هاي موفق در يكي دو سال اول استخدام افراد، نرخ خروج از خدمت بالايی دارند (گاهي تا حدود 50 درصد) كه ناشی از تمايل آن‌ها براي جذب و حفظ افراد مناسب است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن