پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی

عنوان کامل : پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی

تعداد اسلایدها: 45 اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی: ضرورت بازاریابی الکترونیکی – مفهوم بازاریابی الکترونیکی – تعریف بازاریابی الکترونیکی – وظایف بازاریابی الکترونیکی – عوامل سایت و تجارت و بازاریابی الکترونیکی – اصول و قواعد بازاریابی الکترونیکی – ویژگی های تجارت و بازاریابی الکترونیکی – ده اشتباه فاحش در بازاریابی الکترونیکی – ده نکته برای موفقیت در بازاریابی الکترونیکی – اهمیت برنامه ریزی برای بازاریابی الکترونیکی – نتیجه گیری – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی:

پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی
پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی با ارائه موضوعات، رویه ها و قوانین و همچنین ابعاد این نوع از بازاریابی می پردازد و به منظور آشنایی با این روش بسیار مفید است و همچنین از این فایل به منظور ارائه کلاسی و تحقیقی در زمینه بازاریابی الکترونیکی می توان استفاده نمود. همچنین افرادی که می خواهند با بازاریابی اینترنتی آشنا شوند و این نوع بازاریابی را آموزش ببینند می توانند در اولین قدم از این فایل بهره مند شوند.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در یکی از اسلایدها از پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی، پیرامون اصول و قواعد استفاده از بازاریابی الکترونیکی چنین می خوانیم :

تجارت الكترونيكي كه تا چندي قبل به تعداد معيني از شركتها محدود مي گريدي در حال ورود به عصر جديدي است كه در آن تعداد زيادي از اشخاص مصرف كننده در شبكه حضور دارند. به علاوه محتواي آن از حيطه مبادله دادهاي مربوط به سفارش دادن يا قبول سفارش فراتر رفته و فعاليتهاي عمده ي تجارت از قبيل تبليغات. آگهي. مذاكرات. قراردادها و تسويه حسابها را نيز در برگرفته است.
از مجموعه تعاريف ارائه شده فوق مي توان نتيجه گرفت كه زمينه هاي كاربرد تجارت الكترونيك بسيار گسترده تر از مبادله كالا و خدمات و وجوه است و در تعريف آن و تعيين سياستهاي مورد نظر بايد علاوه بر كاربرد هاي بالفعل به كاربردهاي بالقوه آن نيز توجه داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

    1. محتوای متفاوتی دارند، آن فایل مربوط به بازاریابی از طریق فضای دیجیتال و اینترنت است اما این فایل مفاهیم اصلی تجارت الکترونیک است.

        1. همین فایل برای رشته مدیرت بازرگانی گزینه مناسبی است اما اگر قصد اجرا دارید، فایل دیگر را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن