پیشینه پژوهش هاتحقیق و مقاله

ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها

Word
Word

عنوان کامل تحقیق: ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها

نوع فایل: Word

تعداد صفحه: 138

 

فهرست مطالب: مقدمه – تعريف مديريت زنجيره تامين – طرح كلى يك زنجيره تامين – انقلاب زنجيره تأمين – مديريت موجودی كالا – رقابت پذيری – محيط فرصت های راهبردی – بعد الكترونيكی مديريت زنجيره تأمين – چشم انداز مديريت راهبردی – سيستم های پشتيبانی كار تيمی – مديريت توسعه دانش فرايند – فن‌آورى اطلاعات ومديريت زنجيره تامين – بررسى جايگاه مديريت زنجيره تامين در پياده‌ سازى تجارت الكترونيك – موانع پياده‌سازی SCM – ساختار شبكة تأمين – ابعادساختاری شبكه تامین – فرايند‌های شبكه تأمين – تجهيزات كليدی مديريت زنجيره تأمين – ده مرحله برای كارآمد ساختن زنجيره تأمين  – گذر از زنجيره تأمين به شبكه تأمين – مدل‌های كسب و كار اينترنتی در حال تكامل – منابع

این ادبیات تحقیق توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها

کاربرد این ادبیات تحقیق : ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها یک فایل مناسب و عالی برای استفاده در مقالات و پایان‌نامه های کارشناسی ارشد و دکترا مرتبط با این موضوع می باشد در این فایل شما تمام مطالب مرتیط در حوزه مدیریت زنجیره تامین و همچنین شبکه تامین و اثرات آن بر کسب و کار ها  و همچنین تاثیر فن آوری و اینترنت را بر زنجیره تامین را بصورت منظم و با یک پیوستگی مناسب خواهید دید. همچنین این فایل می تواند یک منبع مناسب درسی برای علاقه مندان به این موضوع باشد.

تایید صحت اطلاعات

در صفحه شماره 15 از ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها این گونه آمده است :

امروزه، هيچ شركتي نمي‌تواند از مديريت زنجيره تأمين چشم‌پوشي كند و انتظار بقا داشته باشد. اكنون، انديشه زنجيره تأمين به يك انديشه رايج در همه شركت‌هاي عمده در سراسر جهان تبديل شده است و اگر تا همين چند سال پيش، دسترسي به بازارهاي جهاني فقط در اختيار بزرگ‌ترين و موفق‌ترين شركت‌ها بود، امروزه به بركت وجود اينترنت، حتي كوچك‌ترين شركت‌ها نيز مي‌توانند به بازارها و نمايشگاه‌هاي اينترنتي وارد شده و كالاي خود را با بهترين قيمت‌ها و شرايط عرضه كنند.

در صفحه شماره 101 از ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها این گونه آمده است :

دسترسي به منابع كالا و خدمات بخشي بسيار مهم از زنجيره تأمين است كه تا همين اواخر در برابر اتوماسيون مقاومت مي كرد. براي بسياري از شركت‌ها، پيدا كردن بهترين مواد اوليه يا خدمات با مناسب‌ترين قيمت و تحت بهترين شرايط ارسال، فرايندي پر دردسر است. موارد بسياري هست كه در آن، دانش وتعامل انساني، كارهاي دشوار را آسان كرده است. همين كه بسياري از شركت‌ها در برابر استفاده از فناوري پيشرفته يا اتوماسيون فعاليت‌هاي دسترسي به منابع مقاومت مي‌كنند، آهنگ پيشرفت دسترسي الكترونيكي به منابع را دشوار ساخته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن