تحقیق و پژوهش کاملتحقیق و مقاله

تحقیق : ارزیابی عملکرد منابع انسانی

تحقیق اجرای سیستم ERP در سازمان
Word

عنوان کامل تحقیق (پایان نامه) : ارزیابی عملکرد منابع انسانی

نوع فایل: Word

تعداد صفحه: 148

فهرست مطالب: فصل اول کلیات تحقیق – فصل دوم ادبیات تحقیق – فصل سوم روش تحقیق – فصل چهارم تجزیه و تحلیل داده ها – فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات – منابع

فصل دوم ادبیات تحقیق: اهمیت مدیریت منابع انسانی – وظایف مدیریت منابع انسانی – اجزای نظام مدیریت منابع انسانی -تاریخچه ارزیاب عملکرد – مقاصد ارزشیابی عملکرد – ارزیابی عملکرد – جایگاه ارزشیابی عملکرد در منابع انسانی – طبقه بندی نظام های ارزیابی عملکرد – عوامل مورد ارزشیابی در منابع انسانی – محدودیت های ارزیابی عملکرد – ویژگی های نظام ارزیابی اثربخش

این پایان نامه می تواند به عنوان راهنمایی به منظور تحقیق و پژوهش بیشتر در زمینه ارزیابی عملکرد منابع انسانی و نظام های ارزیابی توسط سایر پژوهشگران مورد استفاده قرار گیرد.

این تحقیق توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل تحقیق ارزیابی عملکرد منابع انسانی

کاربرد این تحقیق : تحقیق ارزیابی عملکرد منابع انسانی در واقع این فایل یک پایان نامه کامل با عنوان “بررسی پایایی و روایی عملکرد نظام ارزیابی عملکرد نیروی انسانی از دیدگاه کارشناسان ستاد گمرک” می باشد. این فایل برای تمام دانشجویان رشته های مدیریت به ویژه مدیریت دولتی و اجرایی بسیار مفید و کاربردی می باشد چرا که هم میتوانند از مطالب آن استفاده کنند و هم با فرمت یک پایان نامه آشنا شوند. همچنین در انتهای این پایان نامه منبع مورد استفاده آورده شده است که ارزش مطالعاتی و پژوهشی پایان نامه ارزیابی عملکرد منابع انسانی که می توانید آن را دانلود فرمایید، افزایش داده است.

تایید صحت اطلاعات

در صفحه شماره 44 از تحقیق ارزیابی عملکرد منابع انسانی این گونه آمده است :

در يك كلام مي توان گفت كه هدف نهائي ارزيابي عملكرد عبارتست از افزايش كارآئي و اثربخشي سازمان و نه تنبيه و توبيخ كاركنان. بنابراين ارزيابي عملكرد در صدد است تا اثربخشي و كارآئي كاركنان را حفظ و بهبود نمايد يكسو مقاصد سيستمهاي ارزيابي عملكرد را براساس شكل زير نشان مي دهد.

در صفحه شماره 102 از تحقیق ارزیابی عملکرد منابع انسانی این گونه آمده است :

موفقيت و مطلوبيت هر نظام وابسته به وجود خواص و ويژگيهاي مطلوب در اجزاي آن است، اجزاي اصلي نظام ارزيابي مشتمل بر معيارها، و شاخصها، روشها، موقعيت  زماني و اهداف است برناردين در مطالعه خود به ويژگيهاي چهارگانه اشاره دارد. او معتقد است وجود ويژگيهايي از قبيل رعايت موارد قانوني در روشهاي اجرايي ارزيابي، محتوي، مستند سازي و ثبت و ضبط سوابق، تبحر و تخصص در نظام ارزيابان عملكرد باعث اثر بخش آن نظام مي‌شود. در ادامه به صورت خلاصه هر يك از موارد بالا توضيح داده مي‌شود.( طبرسا، خائف، 1377، ص183،182)

پایان نامه بررسی پایایی و روایی عملکرد نظام ارزیابی عملکرد نیروی انسانی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن