پیشینه پژوهش هاتحقیق و مقاله

ادبیات تحقیق رهبری، شخصیت و اثربخشی

Word
Word

عنوان کامل تحقیق: ادبیات تحقیق رهبری، شخصیت و اثربخشی

نوع فایل: Word

تعداد صفحه: 26

 

فهرست مطالب: مقدمه – تعریف رهبری – انتخاب رهبر – شخصیت و رهبری – شخصیت و اثرگذاری – شخصیت و رفتار – رفتار رهبر – رهبر و تاثیرگذاری – مطالعات همکاری رهبر

این ادبیات تحقیق توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل ادبیات تحقیق رهبری و شخصیت و اثربخشی

کاربرد این ادبیات تحقیق : ادبیات تحقیق رهبری، شخصیت و اثربخشی یک فایل جامع و کامل در موضوع پیرامون رهبری و ارتباط آن با اثرگذاری و رفتارهای آن می باشد و همراه با مطالعات قبلی در این زمینه می باشد. این فایل می تواند منبع مناسبی برای تدوین پایان نامه با موضوعات مرتبط رهبری باشد. همچنین در این فایل در مورد نظریات و همچنین تحقیقات قبلی و پژوهشگران آن بررسی شده است.

تایید صحت اطلاعات

در صفحه شماره 6 از ادبیات تحقیق رهبری و تاثیر بر شخصیت و اثربخشی این گونه آمده است :

تعريف رهبري بر پايه زيردستان مشتاق يا مدئوسين به طور فرضي بيان مي دارد كه رهبري و اثرگذاري دو مفهوم يكسان مي شوند. بدين ترتيب ما اشتباه مي گيريم اين دو را. مدئوسين مشتاق ممكن است يك اثر داشته باشند و ممكن است باعث ارتقاء عملكرد اجرام گرديده شوند.
اثر گذاري سازماني با دستيابي به اهداف مهم نيست، چگونگي رسيدن به اهداف مهم است. هدف ممكن است توسط كارمندان بي اشتياق و يا بي تفاوت و بي ميل هم كسب شود.

 

در صفحه شماره 24 از ادبیات این تحقیق در آموزشگاه این گونه آمده است :

يك گروه از تئوري بيان مي كند كه فرمهاي خاصي از رهبري علت مستقيم تأثيرگذاري سازماني مي باشد (‌تئوري هاي جهاني ) گروه هاي ديگر تئوري ها شامل متغيرهاي ميانه ، ما بين رهبري و تأثيرگذاري است (‌تئوري هاي تصادفي ) چه
براي بيش از 30 سال Meuton , Blake ادعا مي كردند كه يك شيوه عالي براي رهبري وجود دارد . Fidler عالي ترين حمايت كننده براي مدل تصادفي كه ادعا مي كرد كه رفتار رهبري ، بايد متعادل با موقعيت باشد تا اثرگذاري سازماني را به وجود آورد .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن