پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

عنوان کامل : پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

تعداد اسلایدها: 29 اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: مقدمه – مشکلات کاربران در استفاده از وب –  Web Mining – مراحل وب کاوی – وب کاوی و زمينه های تحقيقاتی مرتبط – وب کاوی و داده کاوی – تفاوت وب کاوی و داده کاوی – وب کاوی و يادگيری ماشين – انواع وب کاوی – چالش های وب کاوی – انواع الگوریتم های وب کاوی – درخت تصميم – شبکه عصبي – HITS – Page Rank  – کاربردهای وب کاوی –  Googleو وب و کاوی –  Ebay و وب و کاوی – نتيجه گيری – منابع

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining
پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining روش های مدیریت داده های در فضای وب و همچنین روش های و تکنیک های دستیابی، اشتراک و استخراج طلاعات از داده ها را ارائه می‌دهد. این پاورپوینت برای  تمام کسانی که با کسب و کارهای تحت وب در ارتباط هستند و همچنین  کاشناسان بازاریابی اینترنتی بسیار مفید می باشد.

 

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 20 از پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining این گونه آمده است :

روش های وب کاوی بر اساس آن که چه نوع داده ای را مورد کاوش قرار می دهند، به سه دسته تقسيم می شوند:
1- کاوش محتوای وب :فرآيند استخراج اطلاعات مفيد از محتوای مستندات وب است. اين محتوا می تواند شامل متن، تصوير، ويدئو، صدا و يا رکوردهای ساخت يافته مانند ليست ها و جداول باشد.
2- کاوش ساختار وب : وب را می توان به صورت گرافی که گره های آن اسناد و يال های آن پيوندهای بين اسناد است، بازنمايی کرد. کاوش ساختار وب، فرآيند استخراج اطلاعات ساختاری از وب می باشد.
3- کاوش استفاده از وب: کاوش استفاده از وب، کاربرد تکنيک های داده کاوی برای کشف الگوهای استفاده از وب، به منظور درک و برآوردن بهتر نيازهای کاربران می باشد. اين نوع از وب کاوی، داده های مربوط به استفاده کاربران از وب را مورد کاوش قرار می دهد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن