پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

عنوان کامل : پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

تعداد اسلایدها: 28 اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: ارزش مشتری – هرم مشتری – ارزش از دید مشتری – خلق ارزش برای مشتری – مولفه های تعیین کننده ارزش – فرآیند ایجاد ارزش – پیشنهاد ارزش به مشتری – انواع پیشنهاد ارزش – گام های پیاده سازی مدیریت ازش مشتری – موارد ارزش زا در بانکداری خرد، شرکتی، اختصاصی و تامین سرمایه – چرخه حیات ارزش – پیشنهاد ارزش – نقشه ارزش

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP
پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP به مبحثی که در مدیریت استراتژیک ارائه می شود میپردازد و کاملا کاربردی تمام مراحل و مفهوم ایجاد ارزش به مشتریان را شرح می دهد. این پاورپوینت را به تمام دانشجویان رشته های مدیریت به خصوص مدیریت استراتژی و اجرایی و همچنین کارشناسان و مدیران استراتژیک پیشنهاد می دهیم.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 14 از پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP این گونه آمده است :

پيشنهاد ارزش مشتری (CVP) شامل جمع کل منافعی است که فروشنده به مشتری وعده می دهد که در ازاء پرداخت (يا انتقال ارزش) مشتری ارائه می شود.
پيشنهاد ارزش به مشتری يک بيانيه از بازاريابی يا کسب و کار است که توضيح می دهد چرا يک مشتری بايد محصول يا خدمتی را خريداری و دريافت کند.
اين پيشنهاد بيشتر مرتبط با مشتريان بالقوه است تا ساير گروه ها. در اين پيشنهاد مزيت های رقابتی يک محصول يا خدمت خاص بيان می شود که نسبت به رقبا برتری دارد و مشتری را متقاعد مي سازد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن