پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت اصول اقتصاد 2 یا اقتصادکلان

عنوان کامل : پاورپوینت اصول اقتصاد 2 یا اقتصادکلان

تعداد اسلایدها: 284 اسلاید

فهرست مطالب:  مقدمه –  حساب‌های درآمد و توليد ملی – اقتصاد کلان کلاسيک – نظريه تقاضای کل کينزی – بخش دولت مفهوم – ضريب افزايش و سياست مالی – پول و نرخ بهره – بانک‌های تجاری و بانک مرکزی – نظام کامل کينزی: عرضه و تقاضای کل –  بيکاری و تورم – تورم و بيکاری – نظر پيروان کينز – ضد انقلاب پول گرايان و اقتصاد نئوکلاسيک –  سياست اقتصادی – سياست پولی – سياست مالی –  رشد اقتصادی – اقتصاد کشورهای توسعه نيافته

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت اقتصاد کلان

پاورپوینت اقتصاد کلان
پاورپوینت اقتصاد کلان

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت اصول اقتصاد 2 یا اقتصادکلان

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت اصول اقتصاد 2 یا اقتصادکلان خلاصه ای از کتاب دکتر مهدی تقوی می باشد که برای دانشجویان کارشناسی حسابداری و مدیریت تدوین شده است. این پاورپوینت منبع کاملی درسی برای یادگیری درص اقتصاد کلان می باشد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 20 از پاورپوینت اصول اقتصاد 2 یا اقتصادکلان این گونه آمده است :

برای  جان مينارد كينز (اقتصاددانان بزرگ انگليسی):
مشكلات بيكاری عمومی و ركود اقتصادی را تنها نمی‌توان با بكارگيری نظريه اقتصادی متداول كه عمدتاً تکيه بر اقتصاد خرد دارد، درك كرد.
سطح بالای بيكاری نيروی كار را تنها نمی توان با تعديل خودكار مزدها و قيمت‌ها از طريق نيروهای بازار عرضه و تقاضا از ميان برداشت.

به طور كلی امروزه شركتها در سطح بین الملل فعالیت می كنندوسعی می كنند تمام فعالیتهای خودرا با استراتژی های بین المللی هماهنگ کنند و به این منظور تلاش آنها بازایابی در سطح جهانی می باشد تا بتوانند نیازهای مشتریان خود را برآورده كنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن