پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت طراحی سازمان ها در عصر ارتباطات

عنوان کامل : پاورپوینت طراحی سازمان ها در عصر ارتباطات

تعداد اسلایدها: 198 اسلاید

فهرست مطالب: عصر اطلاعات – ویژگی های عصر اطلاعات – تعریف سیستم اطلاعاتی – مدیریت سیستم اطلاعاتی طراحی سازمان – عوامل موثر در سازماندهی – ساختار سازمانی – اصول سازماندهی – تصمیم گیری ساختار – ابعاد کلیدی ساختار سازمانی  – مراحل سازماندهی – انواع ساختارهای سازماندهی – تاثیر بیرون سپاری بر ساختار – ساختارهای سازمانی در عصر اطلاعات – مقایسه ساختارهای سازمانی – تکنولوژی اطلاعاتی و اشکال سازمانی – بنیان های معماری تکنولوژی اطلاعاتی – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت طراحی سازمان ها در عصر ارتباطات

پاورپوینت طراحی سازمان ها در عصر ارتباطات
پاورپوینت طراحی سازمان ها در عصر ارتباطات

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت طراحی سازمان ها در عصر ارتباطات

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت طراحی سازمان ها در عصر ارتباطات تمام مباحث را در مورد طراحی و ساختارهای سازمان ها چه در حالت کلی و چه در عصر اطلاعات پوشش می دهد. این پاورپوینت منبع کاملی برای دانشجویان رشته های مدیریت که به مبحث ساختارها و طراحی سازمان ها علاقه من هستند، مفید است.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 125 از پاورپوینت طراحی سازمان ها در عصر ارتباطات این گونه آمده است :

يک مدير می تواند برای ايجاد دگرگونی در سازمان به طرق مختلف اقدام كند. هدف ما در اين كار انتقال سازمان از حالت سنتی و بلند به سازمان با ساختار جديدتر است. تعدادی از عوامل در برابر خواست مدیریت برای تغيير ساختار سازمانی در نقش بازدارنده ظاهر می‌شوند. شكل قبلی را می توان به عنوان يک ميدان نيرو در نظر گرفت كه نيروهای موافق و مخالف تغييرات را نشان می دهد. برای ايجاد تغيير، مدير می تواند هم نيروهای موافق تغيير را افزايش دهد و هم اينكه نيروهای مخالف تغييرات را كاهش دهد.
نگرش‌های مختلفی را می توان برای تقویت عوامل و نيروهای موافق تغييرات بکار گرفت، اما هر سازمان متفاوت بوده و برنامه‌های تغييرات بايد سفارشی و اختصاصی تنظيم شوند. جدول بعدی برخی اقدامات كليدی و فعاليت‌های توصيه شده را شرح می دهد. اين برنامه‌ها بر اساس نظرات ندلر و تاشمن (1998) تدوین شده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن