پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

عنوان کامل : پاورپوینت بازاریابی صنعتی

تعداد اسلایدها: 233 اسلاید

فهرست مطالب: کليات بازاريابي صنعتی – رفتار خريداران سازمانی- روابط خريدار و فروشنده در بازارهاي صنعتی – بخش‌بندی، هدفگذاری و موقعيت‌يابی در بازارهاي صنعتی – برنامه‌ريزی استراتژيک در بازارهای صنعتی – ساير مبحث از جمله:قيمت گذاری در بازارهای صنعتی – استراتژی های توزيع صنعتی – مديريت محصول در بازارهای صنعتی – ارتباطات بازاريابی در بازارهای صنعتی – تجارت الکترونيکی و بازاريابی صنعتی

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

پاورپوینت بازاریابی صنعتی
بازاریابی صنعتی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

کاربرد این پاورپوینت : اهداف پاورپوینت بازاریابی صنعتی عبارت است از آشنايی با ماهيت بازارهای صنعتی، درک رفتار مصرف کنندگان در بازارهای صنعتی، آشنايی با روش‌های بخش‌بندی و موقعیت یابی در بازارهای صنعتی، آشنايی با آميخته‌های بازاريابی صنعتی، درک کاربردهای فناوری اطلاعات در بازاریابی صنعتی. این پاورپوینت یک منبع درسی کامل برای دانشجویان رشته های مدیریت و داوطلبان کنکور ارشد و دکترای مدیریت است.

 تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 125 از پاورپوینت بازاریابی صنعتی این گونه آمده است :

بازاريابی دارای سطوح مختلف (بنگاه، كسب و كار و عملياتی) است. ايجاد هماهنگی بين هر يك از سطوح استراتژيك و هم‌چنين بين آميخته‌های بازاريابی اهميت بسيار زيادی دارد. علاوه بر اين، تهيه چنين برنامه منسجم و هماهنگی نيازمند توجه به ابعاد مختلف درون و برون سازمانی است.
بازار و محصول دو عنصر كليدی در برنامه ریزی بازاریابی تلقی می شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن