پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک گام به گام

عنوان کامل : پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک گام به گام

تعداد اسلایدها: 56 اسلاید

فهرست مطالب: مفهوم مدیریت استراتژیکتدوین استراتژی – اجرای استراتژی – ارزیابی استراتژی – فرآیند انتخاب استراتژی – تجزیه و تحلیل عوامل داخلی و خارجی

نمونه ای از اسلایدها:

برنامه ریزی استراتژیک

برنامه ریزی استراتژیک گام به گام
برنامه ریزی استراتژیک گام به گام

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک گام به گام

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک گام به گام به توضیح مراحل اجرایی برنامه ریزی استراتژی از از گام اول تا پایان می‌پردازد و با ارائه ای کاربردی منبع مناسبی برای فهمیدن برنامه ریزی استراتژیک گام به گام در زمان کم می باشد. این پاور پوینت را به تمام دانشجویان مدیریت برای فهمیدن درس مدیریت استراتژیک و همچنین مدیران برای رسیدن به درک مناسبی از این موضوع توصیه میکنیم.

تایید صحت اطلاعات


در اسلاید شماره 42 از پاورپوینت برنامه استراتژیک گام به گام این گونه آمده است :

برای تجزيه و تحليل همزمان عوامل داخلی و خارجی از ابزاری به نام ماتريس داخلی و خارجی استفاده مي شود. اين ماتريس برای تعيين موقعيت سازمان/ شركت يا كسب و كار به كار می رود. به عبارت ديگر يك سازمان/ شركت می تواند با استفاده از اين ماتريس، تركيب و تكليف واحدهای كسب و كار خود را تعيين كند.
برای تشكيل اين ماتريس، شركت / سازمان بايستی نمرات حاصل ماتريس های ارزيابی عوامل داخلی و خارجی را در ابعاد افقی و عمودی اين ماتريس قرار دهد تا جايگاه سازمان يا كسب كار در خانه های اين ماتريس مشخص گردد و بتوان استراتژی مناسبی را برای آن اتخاذ نمود. ماتريس داخلی و خارجی به دو شكل ارايه می شود.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن