پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت استراتژی‌ های ورود به بازارهای بین المللی

عنوان کامل : پاورپوینت استراتژی‌ های ورود به بازارهای بین‌المللی

تعداد اسلایدها: 27 اسلاید

فهرست مطالب: مقدمه – تفاوت بازاریابی داخلی و خارجی – اهمیت بازاریابی بین‌المللی – مهمترین سوالات هنگام ورود به بازار – استراتژی های ورود – تجزیه و تحلیل بازارها – مزایای ورود به بازارهای جهانی – موانع ورود – نتیجه گیری – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

استراتژی های ورود به بازارهای بین‌المللی

استراتژی‌ های ورود به بازارهای بین‌المللی این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت استراتژی‌ های ورود به بازارهای بین‌المللی

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت استراتژی‌ های ورود به بازارهای بین المللی به بررسی انواع راه های ورود به بازارهای  جهانی که در عرصه کسب و کار های مختلف وجود دارد، می پردازد این پاورپوینت برای دانشجویان رشته های مدیریت به خصوص گرایش های بازرگانی و بازاریابی بین الملل و استراتژی مفید است.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 25 از پاورپوینت استراتژیهای ورود به بازارهای بین المللی این گونه آمده است :

برای دستیابی به مشتریان به نحو بهتر و مؤثرتر از رقبا می بایست ابزارها و تاكتیک های مناسب داشت، چون بازارها متفاوت هستند و تفاوتهای بسیار زیادی با یكدیگر دارند .دیگر نمی توان برای تمام بنگاه های اقتصادی نسخه واحد پیچید، دوران شاه كلید به سرآمده است، برای توفیق در هر بازار متناسب با نوع صنعت و توان و قابلیتهای بنگاه اقتصادی می بایست آمیزه بازاریابی یا تاكتیك های خاص آن را طراحی و اجرا آورد. بازاریابی بین المللی زمینه را برای شركتهای فعال درصنعت فراهم می آورد.اما شركتها باید فرصتها را به درستی شناسایی كرده وبا توجه به نقاط ضعف وقدرت خود وبا شناسایی راهكار مناسب واستراتژی هدفدار وارد بازار شوند.

به طور كلی امروزه شركتها در سطح بین الملل فعالیت می كنندوسعی می كنند تمام فعالیتهای خودرا با استراتژی های بین المللی هماهنگ کنند و به این منظور تلاش آنها بازایابی در سطح جهانی می باشد تا بتوانند نیازهای مشتریان خود را برآورده كنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن