افزایش فروش با صادرات به افغانستان

مدیریت فروش و بازاریابیمقالاتافزایش فروش با صادرات به افغانستان

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش فروش با صادرات به افغانستان

برچسب ها: فروش

ایران هم اکنون  یکی از صنعتی ترین کشورهای منطقه است و در بازار کشورهای منطقه رقابت نزدیکی با محصولات چینی، ترک و هندی دارد. تردیدی نیست که به دلایل محتلف ورود به بازارهای خارجی از جذابیت بالایی برای اهالی صنعت و تولید کنندگان برخوردار است؛ به طوری که شرکت ها و تولیدکنندگانی که قصد ورود به بازارهای کشورهای همسایه را دارند با مشکلات بازاریابی، حضور فیزیکی در بازار و جستجوی نماینده و شریک تجاری در کشورهای همسایه رو به رو هستند. به صورتی که معمولا تاجران و تولیدکنندگان برای ورود به بازار کشورهای همسایه هزینه های بسیار زیاد و غیر ضرروی انجام می دهند که عمدتاً نتایج و دستاوردهایی جز کسب تجربه نخواهد داشت. از این روی در این مطلب شما را راه حلی کم هزینه، ساده و سریع برای ورود به بازار افغانستان را معرفی کرده ایم. app

صادرات به افغانستان

یکی از مواردی که می بایست در معرفی هر کسب و کاری در خارج از کشور مد نظر قرار داد معرفی و تبلیغات درست و به جا است، اما چطور می توان بدون پرداخت هزینه های بالای تبلیغات سنتی مانند روزنامه، تلویزیون و بیلبورد محصول و خدماتمان را در کشورهای همسایه و به خصوص در کشور افغانستان معرفی کنیم؟ همانطور که می دانید تبلیغات سنتی با توجه به تغییر رفتار و عادات مشتریان انتطارات را به صورت کامل برآورده نمی‌کنند، بنابراین بهترین روش معرفی و در نهایت صادرات محصول مان چیست؟

دایرکتوری صادرات به افغانستان توسط جمعی از اهالی وب ایران و با مشارکت تاجران افغان برای حل همین مشکل آمده است؛ دایرکتوری صادرات به افغانستان امکان افزودن آگهی به صورت رایگان را دارد و به علاوه اپلیکیشن اندروید فوق العاده ای را برای همه شرکت های بازرگانی، تولیدی و خدماتی فراهم آورده است.

بیلبورد دایرکتوری صادرات به افغانستان در کابل که با هدف جلب تاجران و صاحبان کسب و کارهای افغان اجاره شده است

دایرکتوری صادرات به افغانستان

شایان ذکر است که تعداد کاربران فعال اینترنت در افغانستان نزدیک به 3 میلیون نفر و تعداد گوشی های هوشمند فعال در افغانستان نزدیک به 1 میلیون و 800 هزار عدد است که این خود نشان دهنده پتانسیل بالای کاربران اینترنتی افغان که عمدتا قشر تحصیل کرده شامل تاجران افغان، تولیدکنندگان و کارمندان شرکت هاست، می باشد.

به دلیل استقبال شرکت ها و کارخانجات ایرانی، معرفی دایرکتوری در افغانستان به وسیله ارسال ایمیل، پیامک و در نهایت بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر کابل انجام شد که با استقبال بی نظیری از سوی تاجران و کاربران افغان روبه رو شده است به طوری که در مدت کمتر از 10 روز تعداد کاربران افغان نرم افزار اندروید دایرکتوری صادرات به افغانستان به 10/000 کاربر افغان رسیده است و پیش بینی می شود در ماه جاری تعداد کاربران سایت به 20/000 کاربر برسد.

این دایرکتوری با برخورداری از نرم افزار اندروید برای نصب بر روی گوشی های موبایل سبک جدیدی از بازاریابی در افغانستان را فراهم کرده و موجب معرفی بهتر و سریعتر محصولات ایرانی در افغانستان شده است. ارسال ایمیل و پیامک به تاجران افغان از خدماتی است که این دایرکتوری در اختیار شرکت ها و تولیدکنندگان ایرانی می گذارد.

من بر این باورم که دایرکتوری صادرات به افغانستان در صورت ادامه روند فعالیت فعلی و همکاری نزدیک با تولید کنندگان ایرانی بتواند سهم محصولات ایرانی را در بازار افغانستان افزایش دهد. پس اگر تا امروز آگهی شرکت و کارخانه خود را در این دایرکتوری ثبت نکرده اید؛ اکنون زمان خوبی برای معرفی محصولات شما در افغانستان است.

سید حمیدرضا عظیمی
این مطلب توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی گردآوری شده است.
Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام