برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 6 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


تماس صوتی و تصویری تلگرام برای کاربران ایرانی

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیتماس صوتی و تصویری تلگرام برای کاربران ایرانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

تماس صوتی و تصویری تلگرام برای کاربران ایرانی

تلگرام، پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی فعال در ایران، امکان برقراری تماس صوتی و تماس تصویری (ویدیویی) را برای کاربران ایرانی فعال نمود. به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، پس از آن که در هفته های گذشته این قابلیت برای گروهی از کاربران تلگرام در نقاط مختلف دنیا فعال شده بود، از روز گذشته کاربران ایرانی نیز تحت شرایطی که در ادامه شرح داده خواهد شد، می توانند از قابلیت تماس تلفنی بر روی اپلیکیشن تلگرام بهره مند شوند. هر چند این قابلیت اصلاً جدید و منحصر به فرد نیست و بسیاری از اپلیکیشن های دیگر همین امکان را سالهاست ارائه می کنند، اما میزان اقبال عمومی به تلگرام (Telegram) در ایران باعث شده است، که قابلیت تماس تلفنی و تصویری روی تلگرام، با حاشیه هایی همراه باشد. در ادامه نحوه فعالسازی تماس صوتی و تماس تصویری تلگرام را بخوانید.

تماس صوتی تلگرام چگونه فعال می شود ؟

در حال حاضر، برای استفاده از خدمات تماس تلفنی و تصویری تلگرام، لازم است که تلگرام خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید، و شخصی از خارج از ایران روی تلگرام با شما تماس تلفنی بگیرید، سپس این قابلیت را بر روی اپلیکیشن تلگرام خود مشاهده خواهید کرد، به زودی این امکان بدون نیاز به تماس یک فرد از خارج از کشور برای تمام ایرانی ها فعال خواهد شد.

فعالسازی تماس صوتی تلگرام رایگان است ؟

فعالسازی تماس صوتی تلگرام رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه ای وجود ندارد و تلگرام این خدمات را رایگان ارائه می کند.

تماس صوتی تلگرام

فعالسازی این امکان روی تلگرام، پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ایران، که حسّاسیت های بیشتری روی این شبکه اجتماعی به وجود آورده است، می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

تماس صوتی و تصویری تلگرام برای کاربران ایرانی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام