پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه ریزی استراتژیک HCMS

عنوان کامل : پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه ریزی استراتژیک HCMS

تعداد اسلایدها: 24 اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: شرایط خاص صنایع و شرکت های داخلی – مدل های نسل اول برنامه ریزی استراتژیک – سنجش مدل های نسل اول – مدل مطلوب برنامه ریزی استراتژیک شرکت های ایرانی – مدل مطلوب برنامه ریزی استراتژیک CMS – مراحل مدل CMS – سوابق اجرای مدل CMS در شرکت های داخلی – مدل های نسل دوم برنامه ریزی استراتژیک – سنجش مدل های نسل دوم – مدل جدید برنامه ریزی استراتژیک HCMS – سوابق اجرای مدل HCMS در شرکت های داخلی

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه ریزی استراتژیک HCMS

پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه ریزی استراتژیک HCMS
پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه ریزی استراتژیک HCMS

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه ریزی استراتژیک HCMS

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه ریزی استراتژیک HCMS به ارائه تغییر برنامه های استراتژیک از نسل اول به نسل دوم در شرکت ها داخلی با توجه به شرایط داخلی می پردازد. لازم به ذکر است که این پاورپوینت یک کار کاملا علمی و تحقیقی در موضوع می باشد و می تواند الگوی برای مطالعات و یا ارائه علمی به منظور استفاده دانشجویان مدیریت باشد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 20 از پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه ریزی استراتژیک HCMS این گونه آمده است :

در حالی که بسياری از مدل‌های نسل اول، با اين فرض که سازمان‌ها دارای بيانيه مأموريت و چشم‌انداز شفاف هستند تدوين شده است، در آن دوره شاهد بوده‌ايم که بسياری از سازمان‌های ايرانی، نه تنها دارای بيانيه‌های چشم‌انداز و ماموريت مستند نبودند، بلکه حتی ديدگاه مديران مختلف نسبت به مأموريت واقعی سازمان همسو و متحد نبود.
يکی از ارکان تمامی مدل‌های برنامه‌ريزی استراتژيک، تجزيه و تحليل محيط است. عناصر تشکيل‌دهنده محيط سازمان‌های مختلف با هم متفاوت است و يکی از عوامل ايجادکننده اين تفاوت‌ها، تفاوت در مکان جغرافيايی فعاليت سازمان است که به نوبه خود باعث تغيير پارامترهای مختلف محيط دور میشود. بدون شک، شناسايی مهم‌ترين پارامترهای محيطی اثرگذار بر سازمان‌های ايرانی در توسعه مدل‌های بين‌المللی نسل اول، لحاظ نشده است.
بسياری از مدل‌های نسل اول بر اين پيش‌فرض استوار بود که سازمان‌ هدف، به نقطه تکامل رسيده است و لذا تحليل موقعيت سازمان در دوره عمر جايگاه چندانی در اين مدل‌ها نداشت.
مدل‌های نسل اول برنامه‌ريزی استراتژيک با شرايط کشورهايی تدوين گرديده بود که فرايند الحاق به سازمان تجارت جهانی را کامل کرده‌ بودند. از اين رو زمان زيادی پيش از استفاده از اين مدل‌ها، فرايند شناسايی مزيت‌های نسبی و رقابتی خود را طی کرده بودند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن