برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


شما هم انتظار نوآوری بیشتری از مراسم رونمایی آیفون داشتید؟

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتییادداشتشما هم انتظار نوآوری بیشتری از مراسم رونمایی آیفون داشتید؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

شما هم انتظار نوآوری بیشتری از مراسم رونمایی آیفون داشتید؟

تغییرات کوچک، اما موثر می توانند به اندازه تغییرات بزرگ ارزشمند باشند. نمی دانم چقدر به این جمله باور دارید، اما بعضی مواقع اثربخشی تغییر بسیار مهمتر از بزرگی تغییر است.

مراسم رونمایی از محصولات جدید اپل که سالیانه برگزار می شود، در روز سه شنبه اخیر برگزار گردید. از دیدگاه بعضی ها، این مراسم یک رویداد غیر منتظره بود، اما حرف جدیدی برای حضار و شرکت های سرمایه گذار نداشت.اپل پیش از این کارهای غیرمنتظره دیگری نیز انجام داده به عنوان مثال در سال 2012 با رونمایی از آیفون 5، درسال 2015 با رونمایی از Ipad Pro و در سال 2016 با تولید باتری هوشمند شگفتی آفرید، اما ظاهراً شرکت کنندگان در رویداد اخیر چنین حسی را نداشتند و انتظارات را برآورده نکرده است. (البته نگارنده این را از گزارشهای ارائه شده در رسانه های معتبر برداشت کرده است)

اپل همیشه ما را برای رویدادهای بزرگ آماده می کند، رویدادهایی که این روزها تبدیل به یکی از ابزارهای بازاریابی شده اند. رونمایی های رسانه ای که با دقت هر چه تمام تر برگزار می گردد. تاریخ اپل تمام این رویدادها را به ثبت رسانده است.( از سال1998 با آغاز کار IMac گرفته تا ارائه اولین ipod در سال 2001 و حتی مراسم معرفی اپل 2 در نمایشگاه کامپیوتر وست کوست در سال 1977.)

مراسم رونمایی از این محصول تحت نظارت استیو جابز، به صورت یک تئاتر افسانه ای اجرا شد، امروزه این سنت همچنان ادامه دارد. مراسم رونمایی امسال اپل با نام بنیانگذار آن و در سالن تئاتری به نام او (استیو جابز) برگزار گردید.

مراسم رونمایی اپل به عنوان یک ابزار بازاریابی

انتظار نوآوری بیشتری از آیفون 10 داشتید ؟

اما تکنولوژی هرگز نمی تواند توقعات سیری ناپذیر مشتریان ما را ارضا کند. بدون تردید، ما هرگز نمی توانیم بار دیگر آن چیزی که در سال 2007 در مراسم رونمایی از اولین آیفون تجربه کردیم ، را دوباره تجربه کنیم.

پیدایش و پیشرفت تکنولوژی با واکنشها و نظرهای مردم کامل می شود. ما خلاقیت را زمانی می پذیریم که همراه با یک تغییر بسیار بزرگ باشد. همه مردم جهان به تکنولوژی علاقه مند هستند و تکنولوژی به بخش جداناپذیری از زندگی ما تبدیل شده است ( تلفن های همراه ما تبدیل به ابزارهایی شده اند که امروزه جدایی از آن ها غیر ممکن است. اما جالب است که معمولاً از چگونگی پیدایش آنها چیزی نمی دانیم.)

نو آوری یک شبه و ناگهان به وجود نمی آید، بلکه با همکاری و کمک افراد متعددی در طی سالها و دهه های طولانی شکل می گیرد. پیشرفت های کوچک به اندازه تغییرات بزرگ ارزشمند هستند اما الزاماً نتیجه یکسانی را به دنبال ندارند.

فیلم های 4k این شرکت (اپل) و همچنین ساعت های آن برای همه هیجان انگیز بود به خصوص امکانات جدید آیفون x از جمله سیستم تشخیص چهره، حذف دکمه home و غیره که دیگر اپل را از آن سطح از پنهان کاری که 10 سال پیش در زمان رونمایی از محصولات انجام می داد، بی نیاز می کند. اما اپل بدون ابداع و نوآوری نمی توانست اپل بماند، و اهمیتی ندارد که مراسم رونمایی چقدر با شکوه باشد. این است راز موفقیت اپل.

شما هم انتظار نوآوری بیشتری از مراسم رونمایی آیفون داشتید؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

ورود یا ثبت نامدوره دیجیتال مارکتینگ

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام