برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 17 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


فیلم مدیریتی :Gung Ho تقابل مدیریت ژاپنی و آمریکایی

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتیمطالب خواندنیفیلم مدیریتی :Gung Ho تقابل مدیریت ژاپنی و آمریکایی

دوره دیجیتال مارکتینگ

فیلم مدیریتی :Gung Ho تقابل مدیریت ژاپنی و آمریکایی

برچسب ها: فیلم مدیریتی

مطالب و یادداشت های با عنوان «فیلم مدیریتی» به معرفی و دانلود فیلمهایی می پردازد که به لحاظ مدیریتی می تواند حاوی نکته ای آموزنده و ارزشمند باشد. در واقع می توانیم اسمش را بگذاریم «فیلمهایی که هر مدیری باید ببینید» مخاطب ما در این مطالب مدیران پویا و اهل یادگیری و مطالعه هستند و همچنین دانشجویان رشته های مدیریت و MBA می توانند از دیگر مخاطبان این مطالب ما باشند.

فیلم سینمایی Gung Ho محصول سال 1986 آمریکا، ماجرای کارخانۀ غیر فعالی است که در پنیسلوانیا قرار دارد، مدیران این کارخانه آمریکایی در سفری به توکیو، سرمایه گذارانی از ژاپن را می آورند که کارخانه را می خرند، اما تقابل مدیران ژاپنی با سبک به خصوص خودشان که در ادبیات مدیریت آن را مدیریت ژاپنی می نامیم با کارگران و کارمندان آمریکایی فضای کمدی را ایجاد می کند، که بسیار آموزنده و حاوی نکات جالبی است. در ادامه تیزر فیلم، به همراه شرح دقیقتر فیلم، تصاویری از فیلم و لینک دانلود مستقیم نسخه کامل فیلم را آورده ایم.

خودروساز محلی که تقریباً تمام شغلهای شهر کوچکی در آمریکا را ایجاد کرده است، 9 ماه است که به دلایلی تعطیل شده است. پس از تلاشهای آقای استیونسون شرکت ژاپنی حاضر به سرمایه گذاری در این خودرو ساز می شود. در واقع مدیری ژاپنی به عنوان آخرین شانس برای نشان دادن توانایی هایش به آمریکا می آید تا این خودروسازی را احیا کند !

فیلم مدیریتی Gung Ho

اما مدیر سخت گیر ژاپنی، با کارکنان آمریکا دچار مشکلات فراوانی می شود، مشکلات فرهنگی و ... که خصوصاً در زمینه کنترل کیفیت وی را کلافه و سردرگرم می کند. تمام تلاش آقای کازوهیرو ایجاد یک «کار تیمی» قوی در میان کارکنان آمریکایی است ! تا آنها شرکت و خود را یک هویت بدانند !

Gung Ho که به نظر من فیلمی فوق العاده آموزنده برای مدیران است، در فضایی کمدی مفاهیم دقیقی از مدیریت را به یک تماشاگر تیزبین نشان می دهد.

فیلم مدیریتی Gung Ho

فیلم مدیریتی Gung Ho

می توانید تیزر کوتاه فیلم را مشاهده نمایید

مدت زمان فیلم 112 دقیقه

کارگردان : Ron Howard

بازیگر : Michael Keaton

حجم : 800 مگابایت

دانلود فیلم مدیریتی Gung Ho

دانلود زیرنویس انگلیسی فیلم مدیریتی Gung Ho

دوره دیجیتال مارکتینگ

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
0 #16 ابوالفضل رجبی ۱۳۹۸-۰۹-۰۶ ۲۲:۴۷
سلام
لینک دانلود کار نمیکنه لطفا بررسی نمایید با تشکر.
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

ورود یا ثبت نامدوره دیجیتال مارکتینگ

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام