برای شرکت در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری سه شنبه 4 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


درباره پایگاه اطلاع رسانی صنعت

درباره ما

درباره پایگاه اطلاع رسانی صنعت

نمی توان نقش اطلاعات و فراتر از آن دانش را در رشد و توسعه ی کسب و کارها در بازارهای رقابتی امروز دنیا انکار کرد. کسب و کارهای مختلف برای فروش ِخدمت یا محصول خود به دنبال بهترین کانالهای توزیع هستند؛ و این کانالهای توزیع را می توان بر اساس رفتار مصرف کنندگان جامعه ی هدفِ یک کسب و کار شناسایی و ارزیابی نمود.


اگر نخواهیم ادعا کنیم، که اینترنت مهمترین کانال دسترسی به دانش است، دست کم باید بپذیریم، که اینترنت و فضای وب مهمترین و پرکاربردترین کانال دسترسی به اطلاعات و داده ها در دوره ی حاضر است. ایده ی پایگاه اطلاع رسانی صنعت (www.myindustry.ir) با تکیه بر همین فرضیه که « سایتهای اینترنتی مهمترین و اولین گزینه برای دسترسی به اطلاعات و داده‌ها هستند. » شکل گرفت .


پایگاه اطلاع رسانی صنعت ؛ اطلاعات جامعی را در موضوعات کاربردی و عملیاتی مرتبط با صنعت و مدیریت به صورت کاملاً رایگان بر روی سایت این پایگاه قرار می‌دهد تا از این طریق به افزایش دانش مدیریتی و صنعتی صاحبان کسب و کارهای کوچک و حل مسائل کسب و کارشان کمک کند.  (در این پایگاه تکیه بر موضوعات و سرفصلهای مرتبط با مهندسی صنایع، مدیریت خواهد بود و سرفصلهای علوم مکانیک، شیمی و ... کمتر مدنظر پایگاه است.)

به این منظور پایگاه اطلاع رسانی صنعت در تلاش است تا محلی باشد برای دسترسی به دانش به روز و کارآمد کسب و کار. در همین ارتباط Myindustry با مجموعه های حرفه ای متفاوتی همکاری می نماید. شرکت نوید ایرانیان، به عنوان پشتیبان همیشگی پایگاه اطلاع رسانی صنعت در توسعه نرم افزاری وبسایت، اولین مجموعۀ حرفه ای بوده است که از سال 1389 تا امروز در کنار ما بوده است.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام