برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 31 شهریور ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


5 اپلیکیشن کاربردی آیفون برای مدیران

ابزارهای مدیریتیعمومی5 اپلیکیشن کاربردی آیفون برای مدیران

دوره دیجیتال مارکتینگ

5 اپلیکیشن کاربردی آیفون برای مدیران

برچسب ها: مدیریت زمان

آیفون (iPhone) این محصول محبوب از اپل (Apple)، توانسته با بهره گیری از طراحی فوق العاده اش و البته اپلیکیشن های متنوع و کاربردی اش در بین گروه های مختلف -از کودک و نوجوان تا مدیران بزرگترین شرکتهای دنیا- جای خود را باز کند. در اینجا می خواهیم شما را با 5 اپلیکیشن کاربردی - برخی رایگان و برخی پولی- برای مدیران آشنا کنیم.

 

1- Expensify

احتمالاً برای بسیاری از مدیران این وضعیت پیش آمده است؛ که پس از بازگشت از یک سفر کاری یک هفته ای باید با دسته ای صورتحسابها بنشینند و هزینه های این سفر را محاسبه اپلیکیشن برای آیفونکنند و نتیجه نهایی را به حسابدار یا مدیر مالی گزارش کنند !

خب Expensify بر روی آیفون همین کار را برای شما انجام می دهد. شما می توانید هر هزینه ای که در طول سفر انجام داده اید، همان لحظه با دوربین آیفون از آن یک اسکن بگیرید، اگر خواستید همان لحظه هم برای حسابداری ایمیل کنید و یا آنها را نگاه دارید و از این اپلیکیشن رایگان بخواهید که در پایان سفر از همه ی آنها یک گزارش به صورت فایل PDF تهیه کند ! البته اگر از کارتهای بین المللی مثل مستر کارت و ویزا کارت و دیگران برای خرید استفاده می کنید که کار ساده تر هم می شود، Expensify خودش اطلاعات را می گیرد و باقی ماجرا ... برای  دسترسی به این Application کاربردی به اینجا بروید.


2- OmniFocus : Task Manager

مدیران کار خود را از صبح شروع می کنند و در ساعات پایانی روز تقریباً هنگام شام به پایان می رسند و این در حالی است که تمام روز را از جلسه ای به جلسه ای دیگر رفته اند ! قبلاً در اینجا wunderlist را به عنوان یک ابزار رایگان برای مدیریت زمان معرفی کرده بودیم. اما OmniFocus معتقد است که این مدیران با یک برنامه روزانه معمولی نمی توانند نیاز خود را برآورده سازند، بلکه آنها باید 20 دلار بپردازند و OmniFocus : Task Manager را تهیه کنند تا علاوه بر اعلام کردن برنامه های پیش رو و Deadline ها کارهای روزانه آنها را بر اساس پروژه، مکان، زمان و افراد دسته بندی کند ! خب اگر می خواهید با Omnifocus: Task Manager بیشتر آشنا شوید، به اینجا بروید.

اپلیکیشن برای آیفون


3- CamCard : Business Card Reader

رد و بدل کردن بیزنس کارت یکی از اتفاقات رایج بین مدیران است، یعنی در پایان در گفتگو، جلسه، کنفرانس، سمینار و ... حتماً کارتی بین مدیران رد و بدل می شود ! امااپلیکیشن برای آیفون کار به همین جا ختم می شود، نگهداری از این کارتها و از آن مهمتر، یافتن آن در زمان نیاز موضوع و هدف اصلی است. خب مدیریت این کارتها با Business Card Reader به سادگی اتفاقی می افتد، کافی است که وقتی کارت را از همکارتان گرفتید، فوراً تصویری از آن در آیفون ذخیره کنید و مدیریت آن را به این اپلیکیشن 7 دلاری بسپارید. برای مشاهده Business Card Reader به اینجا بروید.


4- Siri Virtual : Personal Assisstant

البته شاید این اپلیکیشن برای ما ایرانی ها در ایران کاربرد کمتری داشته باشد. ولی این قدر خوب هست که حداقل با آن آشنا شویم و شاید هم برای فارسی زبانهای خارج از ایران کاربرد داشته باشد ! این اپلیکییشن یکی از انگیزه های استیو جابز و اپل برای خرید شرکت Siri به قیمت چند میلیون دلار بوده است !

اپلیکیشن برای آیفون

مدیران معمولاً وقت سر خاراندن هم ندارند، به همین دلیل خیلی چیزهای کم ارتباط با کار را فراموش می کنند ! مثلاً تماس با مادر، تبریک تولد به دوست، سالگرد ازدواج یا مثلاً این که الان فیلم مورد علاقه شان در یکی از سینماهای همین حوالی در حال اکران است و یا رستوران های نزدیک و ... این اپلیکیشن با استفاده از جی پی اس این موارد را به شما یادآوری می کند و برای شما مصابه یک دستیار عمل می کند ! البته دستیاری که دانلودش رایگان است ... به اینجا سری بزنید.

5- ٍ Evernote : Note Taking

یکی از ارزشمندترین چیزهایی که همیشه همراه مدیران است، ایده ها و فکرهای آنان است، ایده های که اکثر مواقع می توانند هزاران دلار ارزش خلق کنند. طبیعتاً ازاپلیکیشن برای آیفون دست رفتن ایده ها و فکرها، هزینه فرصت بالایی دارد ! اکنون یک راه حل رایگان بر روی آیفون خود برای ثبت لحظه ای تمام ایده ها و فکرها و یادداشتهای ارزشمند خود دارید، راه حلی به نام Evernote : Note Taking یک اپلیکیشن بر روی آیفون. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد این راه حل رایگان به اینجا بروید.

 

این مطلب توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی نوشته شده است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام