برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

ابزارهای مدیریتی - صفحه 3

ابزارهای مدیریتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

ابزارهای مدیریتی

در این بخش، ابزارها و راه حلهای نرم افزاری برای مدیران کسب و کارها و شرکت ها معرفی می گردنند. همچون دیگر بخشهای سایت تلاش شده است در این بخش نیز به معرفی ابزارهایی بپردازیم که برای مدیران کسب و کارهای کوچک و متوسط کاربردی و موثر هستند.

امکان دانلود بسیاری از ابزارهای معرفی شده بر روی سایت به صورت رایگان نیز فراهم شده است. (نرم افزارهای متن باز و رایگان با رعایت حقوق صاحب اثر)

5 اپلیکیشن کاربردی آیفون برای مدیران

برچسب ها: مدیریت زمان

آیفون (iPhone) این محصول محبوب از اپل (Apple)، توانسته با بهره گیری از طراحی فوق العاده اش و البته اپلیکیشن های متنوع و کاربردی اش در بین گروه های مختلف -از کودک و نوجوان تا مدیران بزرگترین شرکتهای دنیا- جای خود را باز کند. در اینجا می خواهیم شما را با 5 اپلیکیشن کاربردی - برخی رایگان و برخی پولی- برای مدیران آشنا کنیم.

ادامه مطلب...

پنج منبع اینترنتی مفید برای صاحبان کسب و کارهای کوچک

برچسب ها: کسب و کار کوچک

وبسایت هایی که در زیر معرفی شده اند، مشتی هستند نمونه ی خروار از پایگاه های بی شماری در فضای مجازی که انواع آموزش ها، اخبار، داستان های موفقیت افراد یا شرکت ها و توصیه های کارشناسان را به کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و علاقه مندان عرضه می کنند. خوشبختانه در عصر حاضر، دسترسی به منابع اطلاعاتی و علمی با حداقل هزینه ها امکان پذیر شده است. در این شرایط، کسانی برنده ی رقابت خواهند بود که راه صحیح استفاده از اطلاعات را بیابند. هدف ما در اینجا مقایسه ی پایگاه ها نبوده، بلکه معرفی چند نمونه است تا خوانندگان به سلیقه ی خود جذاب ترین مطالب را از میان آنها یا پایگاه های اینترنتی مشابه انتخاب کنند.

ادامه مطلب...

مالیه ی شخصی آسان با CashBase

برچسب ها: مدیریت مالی

مالیه ی شخصی آسان با CashBase  اگر می خواهید همیشه حساب دخل و خرجتان را داشته باشید و بدانید در یک ماه گذشته چقدر برای مسکن، خوراک و خودرویتان خرج کرده اید، اما فرصت درگیر شدن با یک نرم افزار حرفه ای حسابداری را ندارید و از حسابداری دوبل هم سررشته ای ندارید، بهترین راه حل برای شما CashBase است. CashBase از طریق مرورگر اینترنتی و همچنین گوشی موبایل (آیفون و اندروید) قابل دسترسی است که همگی مجانی هستند. ویدئوی زیر، این سیستم ساده و زیبا را معرفی می کند.

ادامه مطلب...

Wunderlist, ابزاری ساده و قدرتمند برای مدیریت زمان

برچسب ها: مدیریت زمان

ابزارها و نرم افزارهای زیادی برای مدیریت زمان و کارهای روزانه در بازار موجود هستند. بعضی از آنها به حدی پیچیده هستند که به جای نظم دادن به کارها، ذهن کاربر را مرتباً درگیر خود می کنند و در نهایت ارزش افزوده ای ایجاد نمی کنند. در اینجا نرم افزار Wunderlist را به شما معرفی می کنم که به علت سادگی، زیبایی و مجانی بودن، یک راه حل مناسب برای تنظیم برنامه ی روزانه می باشد.

ادامه مطلب...

صفحه 3 از 3

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام