برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 26 مرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


کسب درآمد هنگام خواب

کسب و کارهای کوچکمقالاتکسب درآمد هنگام خواب

دوره دیجیتال مارکتینگ

کسب درآمد هنگام خواب

نکته‌ای که پیش از مطالعه‌ی این مطلب باید به آن توجه کنید، نویسنده‌ی مطلب و محیطی است که ایشان تجربه‌ی کسب درآمد آنلاین را در آن  داشته‌اند.متن پیش رو، ترجمه ای از مطلب نوشته شده توسط خانم کاترین گیج است و تجربه‌ی ایشان که در متن آمده است مربوط به محیطی غیر از ایران می‌باشد.شما برای نتیجه‌گیری بهتر است شرایط محیطی خود را لحاظ کنید !

اگر به هر میزان از اینترنت استفاده کرده باشید، احتمالا با انبوهی از ایمیل‌های بیهوده که ادعا می‌کنند شما می‌توانید در هنگام خواب کسب درآمد نمایید، مواجه شده‌اید.

بسیاری از افراد عاقل چنین ادعاهایی در مورد پول راحت را مورد توجه قرار نمی‌دهند، ‌اما این مساله واقعا حقیقت دارد؟ آیا واقعا می‌توان در حین خواب کسب درآمد نمود؟ جواب به طور قطع بله است، ‌اما به هیچ وجه تصور نکنید که این جواب من یک پیشنهاد برای پولدار شدن سریع در خواب است.

از آنجا که این کار را کمی‌بیش از یک ماه است که انجام می‌دهم، می‌دانم که کسب درآمد از طریق اینترنت ‌امکان دارد. در واقع من از اینترنت برای بازاریابی کسب و کار خودم، چندین سال با موفقیت چشمگیری استفاده نموده‌ام، ‌اما تنها از ماه پیش بود که با جسارت شروع به فروش محصولاتم از طریق وب سایتم نمودم.

در طی چند هفته گذشته، فروش قابل توجهی از محصولات اینترنتی‌ام و آخرین کتابم، ۱۰۱ روش برای شکار اولین فرصت، داشته‌ام. در عرض یک ساعت که از آغاز ارائه درآمدمحصولاتم می‌گذشت، من در حال کسب درآمد بودم. از‌‌ همان روز اول، هر روز صبح که کامپیو‌تر خود را روشن می‌کنم، با فروش‌هایی مورد استقبال قرار می‌گیرم. بیشترین چیزی که من در مورد این کار دوست دارم، سود حاصل از آن است. از محصولات اینترنتی‌ام، سودی نزدیک به ۱۰۰ درصد کسب می‌نمایم و از کتاب‌هایم با وجود هزینه‌های جابه‌جایی و حمل و نقلی که دارند نیز سود خوبی به دست می‌آورم. این مساله خارق‌العاده به نظر می‌آید و حقیقت نیز همین است، با این حال من محصولاتم را به سادگی روی وب سایت قرار ندادم و آن‌ها نیز به طور معجزه آسا به فروش نرفتند.

ه‌مان طور که برای هر فردی که با موفقیت از طریق اینترنت فروش می‌کند صدق می‌کند، من نیز مدتی مشغول به کار در پشت صحنه ارائه محصولاتم بودم. قبل از آنکه محصولاتم را روی وب‌سایت در دسترس عموم قرار دهم، می‌بایست تا از رو به راه بودن تمامی ‌سیستم‌ها اطمینان حاصل می‌کردم.

کار با تحقیقات وسیعی در مورد آنکه چگونه محصولات را در اینترنت باید ارائه کرد، آغاز شد. من در واقع هر چیزی را که‌ امکان داشت، توسط عده‌ای که از طریق اینترنت کسب درآمد می‌کردند، مطالعه کردم، به کنفرانس‌های اینترنتی گوش دادم، محصولات افراد دیگر را خریداری کردم و ساعات زیادی را برای آشنایی با نحوه انجام این کار سپری کردم.

البته ضرورتا ادعاهای هر فردی را در مورد کسب درآمدش ازاینترنت، باور نمی‌کردم. بسیاری از افراد ادعای کسب درآمدهای هنگفتی از طریق اینترنت دارند، حال آنکه واقعیت ندارد، با این وجود افرادی نیز هستند که سودهای باورنکردنی‌ای از طریق فروش محصولات اینترنتی به دست می‌آورند.

قبل از پذیرفتن هر ادعایی، آن را بررسی می‌نمودم. از طریق ایمیل یا تلفن با اشخاص دیگری صحبت می‌کردم تا چیزهایی در مورد برخی افراد حرفه‌ای‌تر در این زمینه بدانم و این فرصت را داشتم تا برای برداشتن اولین قدم برای تماس با برخی از افراد خبره، با در دست داشتن تحقیقات معتبری در مورد محصولات و تجارتشان، از نزدیک صحبت نمایم. با هر گفت‌وگو، کتاب، سمینار، نوشته آنلاین و کنفرانس اینترنتی، به انبار اطلاعات خود می‌افزودم. ظرف حدودا یک سال و نیم، به مخزنی از دانش دست پیدا کرده بودم.

در این حوزه جدید از کسب و کار، دانش به تنهایی باعث موفقیت نمی‌شد و همانند سایر محصولات و خدماتم که بار‌ها در فروشگاه خود ارائه کرده بودم، بایستی مطمئن می‌شدم که محصولاتی که قرار است معرفی کنم، به فروش خواهند رفت.

خیلی خوب است چیزی داشته باشی که می‌دانی عالی است، ‌اما آیا واقعا افرادی خواهند بود که برای آنچه می‌فروشی هزینه نمایند؟ همین طور باید اطمینان حاصل می‌کردم که بیشتر مشکلات قبل از ارائه محصولات حل خواهند شد.

وقت زیادی را صرف ملاقات با پشتیبان و سازنده سایتم نمودم و با یکدیگر بر دورنمای این کار و اینکه چگونه همه چیز به یکدیگر پیوند خواهد خورد، کار کردیم.

بسیاری از افراد نسبت به محصولات آموزشی‌ای که از طریق اینترنت به فروش می‌رسد بدبین هستند و در واقع حق دارند، چرا که بسیاری از آن‌ها مهملاتی بیش نیستند و بسیاری هستند که ادعای مهارت در این کار را دارند، در حالی که این طور نیست. ما در دنیای «قبل از خرید‌ امتحان نمایید» زندگی می‌کنیم. مردم باید با خریدهایی که می‌کنند، احساس راحتی نمایند؛ قبل، بعد و در حین هر خریدی، برقراری ارتباط کلید کار است.

ارائه کالایی بدون هزینه قبل از اقدام به فروش، یک راه واقعا باورنکردنی برای کسب اعتماد است. دادن پیشنهادهای مختلف برای محصولات و قیمت‌ها نیز اهمیت زیادی دارد. بسیاری از مردم راحت‌تر هستند تا قبل از اقدام به خرید‌های بزرگ‌تر، ابتدا یک خرید کوچک بنمایند. به همین منظور من یکسری محصولات آموزشی و رایگان متعددی به اضافه یک کتاب باصرفه تنها به قیمت ۹۵/۸ دلار برای فروش دارم. اگر سری به وب‌سایت و صفحه فروش محصولات من بزنید، همان‌طور که خواهید دید، پیشنهادهای مختلفی برای خرید‌ها داده شده است.

همچون هر تجارت دیگری، فروش محصولات به مشتری‌های حاضر، آسان‌تر از فروش آن‌ها به مشتریان غریبه است. درستی این مطلب با ارائه محصولاتی که داشته‌ام، به اثبات رسیده است. من هزاران نفر را در پایگاه اطلاعاتی خود دارم و با داده‌های خود همچون طلا رفتار می‌نمایم که واقعا طلا است؛ چرا که من با مردم از طریق پایگاه اطلاعاتی خود، در ارتباط هستم.

در اینجا است که اغلب، افرادی را می‌بینم که مبالغ زیادی از سرمایه خود را از دست می‌دهند. آن‌ها در استفاده دائم از پایگاه اطلاعاتی خود یا در به روز نگاه داشتن نام خود در اذهان مردم موفق نبوده و در نتیجه قادر به به دست آوردن درک کاملی از سود و منفعتی که از یک پایگاه اطلاعاتی منظم و به رسمیت‌شناسی نام آن، می‌تواند حاصل شود، نیستند.

همچون هر تجارت دیگری، موفقیت دائمی ‌من همراه با جریانی از سود و بازده، با در تماس بودنم با مردم، نحوه بازاریابی‌ام و اینکه اطلاعاتم تا چه حد ارزشمندند، تضمین خواهد بود. بله، می‌توان در هنگام خواب درآمد کسب کرد و بله می‌تواند سوددهی بالایی داشته باشد. با این حال، درجه موفقیت در این راه، همچون هر راه دیگری، مستقیما متناسب با میزان تعهد و حرفه‌ای بودن در آن خواهد بود.

دانلود از کتابخانه دانلود این مطلب از کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

منبع : روزنامه دنیای اقتصاد ترجمه مائده ارباب زاده

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
+4 #1 امیر ۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۲۳:۵۹
سلام
من هم حدود دو سال است که در حین خواب درآمد خوبی دارم
هر کاری یکم تلاش می خواد و من تلاشمو خوب انجام دادم و الان دارم نتیجه اون و می بینم
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

راهنمای خرید و فروش پژو ۴۰۵

حضور برخی خودروها در بازار خودروی کشور آن‌قدر نهادینه و قدیمی شده است که خرید و فروش آن‌ها امری بسیار عادی و روتین تصور می‌شو...

ادامه مطلب...
More:

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام