برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


دانلود رایگان کتاب «شروع کسب و کار آنلاین»

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعتدانلود رایگان کتاب «شروع کسب و کار آنلاین»

دوره دیجیتال مارکتینگ

دانلود رایگان کتاب «شروع کسب و کار آنلاین»

کتاب Starting An Online Business For Dummies (شروع کسب و کار آنلاین) یکی از کتابهای پرطرفدار دنیا در سه ماهه نخست سال 2015 بوده است. این کتاب که در 456 صفحه به موضوع آغاز یک کسب و کار آنلاین پرداخته است که می تواند راهنمایی برای کارآفرینان ایرانی باشد تا بتوانند کسب و کار خود را به صورت آنلاین راه اندازی نمایند. کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت حاوی تمام مقالات سایت، صدها مقاله عملی و صدها کتاب اورجینال در حوزه مدیریت و کسب و کار می باشد، این کتاب را به صورت رایگان و به عنوان هدیۀ اردیبهشت ماه خود در اختیار تمام کاربران قرار داده است که می توانید از ادامه مطلب به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان کتاب شروع کسب و کار آنلاین

Greg Holden نویسندۀ کتاب Starting An Online Business For Dummies می باشد که این کتاب را در 20 فصل و با دقت ویژه ای تدوین و تالیف نموده است. در این کتاب ضمن معرفی ابزارهای استراتژیک نوین در فضای وب پا را فراتر نهاده و از یک وبسایت ساده برای کسب و کار آنلاین گذر کرده است.

پیشنهاد می کنیم، این کتاب 456 صفحه ای را از لینک زیر به صورت رایگان دانلود نمایید؛ و دست کم بخشهایی از آن که به بیزینس شما مرتبط است را مطالعه نمایید.

لینک دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب Starting An Online Business For Dummies

دانلود کتاب starting and online business

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
+2 #1 مهدی ۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۱۱:۵۵
خوب است :roll: o,f hsj
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام