برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

تقویم مدیران در پایگاه اطلاع رسانی صنعت افتتاح شد

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعتتقویم مدیران در پایگاه اطلاع رسانی صنعت افتتاح شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

تقویم مدیران در پایگاه اطلاع رسانی صنعت افتتاح شد

تقویم مدیران، به عنوان جدیدترین سرویس پایگاه اطلاع رسانی صنعت در آدرس http://www.myindustry.ir/calendar.html افتتاح شد. تقویم مدیران، صفحه ای است که تمام کنفرانسها، سمینارها، نمایشگاه ها و به طور کلی هر اتفاقی که به مدیران مربوط باشد را در خود جای داده است.

مدیران ایرانی می توانند با مشاهده این تقویم و پیدا کردن نمایشگاه ها و یا کنفرانسهایی که برای کسب و کارشان مفید است، برای پیشرفت کسب و کارشان برنامه ریزی کنند. شایان ذکر است که این سرویس نیز از خدمات رایگان پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و نیازی به عضویت ویژه و یا حتی عضویت رایگان نیز ندارد !

اگر شما برگزار کننده کنفرانس، سمینار، نمایشگاه یا ... هستید که می تواند برای مدیران مفید باشد ولی در این تقویم آن را مشاهده نمی فرمایید از طریق فرم ارسال خبر، آن را برای ما ارسال فرمایید تا علاوه بر بخش اخبار سایت در تقویم مدیران نیز معرفی گردد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام