برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


سامسونگ و بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی جهان+ عکس

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتسامسونگ و بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی جهان+ عکس

دوره دیجیتال مارکتینگ

سامسونگ و بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی جهان+ عکس

برچسب ها: تبلیغات

سامسونگ رکورد بزرگترین بیلبورد دیجیتالی تبلیغاتی جهان را شکست. این بیلبورد شبیه به یک گوشی هوشمند مدل  Galaxy S7 edge می باشد و در شهر مسکو نصب شده است.

این بیلبورد دیجیتال  ۲۶۲٫۴۷ فوت ارتفاع و ۱۳۱٫۲۳ فوت عرض دارد و کیفیت تصویر آن به گونه‌ای در نظر گرفته شده که مردم در خیابان از فاصله ۱٫۳۷ مایلی قادر هستند تمام تصاویر را با جزییات کامل مشاهده کنند.

سامسونگ و بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی جهان

به گزارش اقتصاد آنلاین، بررسی های سامسونگ نشان داده است که در هر روز بیش از ۸۰۰ هزار نفر مقابل این بیلبورد دیجیتال می‌ایستند و با دقت کامل توضیحاتی که در آن منتشر می‌شود را نگاه می‌کنند.

این بیلبورد دیجیتالی با نمایشگر LED تهیه شده است و سامسونگ تمایل دارد مدل‌های بعدی آن را در فرودگاه بین‌المللی مسکو و شرمتیوف نصب نماید.

البته پلیس راهنمایی و رانندگی مسکو اعلام کرده است که این بیلبورد تبلیغاتی به علت ابعاد عظیم و جذابیتی که دارد، سبب ایجاد ترافیک در خیابان شده است و می‌بایست محل استقرار آن عوض شود.

اکنون Galaxy S7 و Galaxy S7 edge از پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در جهان به حساب می آید و سامسونگ با این اقدام قصد داشته تا بازار خود را در کشور روسیه نیز تقویت کند.

سامسونگ و بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی جهان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام