برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


رتبه بندی برترین تبلیغات بانکی اعلام شد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاترتبه بندی برترین تبلیغات بانکی اعلام شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

رتبه بندی برترین تبلیغات بانکی اعلام شد

برچسب ها: تبلیغات

بر اساس نظرسنجی صورت گرفته توسط رسانه تخصصی و برند ایران، سایت «دنیای تبلیغات» که از تاریخ 27 فروردین تا 10 اردیبهشت سال جاری، بانک گردشگری موفق شد تا موثرترین تبلیغات را در این نظرسنجی عمومی از آن خود کند.

در نظرسنجی موثرترین فعالیت‌های تبلیغاتی بانک‌ها، بانک گردشگری در رتبه نخست و بعد از آن به ترتیب بانک‌های سامان، شهر و ملت رتبه‌های دوم تا چهارم را به دست آوردند.
به نقل از ایسنا، «مهدی اسدی» مدیر امور روابط عمومی بانک گردشگری در این خصوص اعلام کرد: خوشبختانه سیاستگذاری تبلیغاتی در بانک گردشگری از آغاز به گونه ای صورت گرفته که بتوان از تجارب و اثربخشی خدمات در یک کمپین برای دیگر کمپین‌ها بهره برد و این امر با افتتاح شرکت هم‌وطا از شرکت‌های وابسته به این بانک به‌گونه‌ای پیش رفت که دانش به دست آمده در تبلیغات بانکی به شکلی هدفمند و بر اصول استانداردها و خرد جمعی برنامه ریزی و اجرا گردد.
شایان ذکر است که بانک گردشگری در چند سال اخیر با بهره گیری از ایده‌های نوین و خلاقانه موفق شده تا شکل تازه‌ای از تبلیغات را از نظر اثرگذاری مردمی با حفظ و رعایت طراحی محصول و خدمات، همراه با دقت در زیبایی بصری توام با سادگی طرح به نمایش بگذارد.

رتبه بندی برترین تبلیغات بانکی اعلام شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام