برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


درآمد فوتبالیست های بزرگ دنیا از تبلیغات

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتدرآمد فوتبالیست های بزرگ دنیا از تبلیغات

دوره دیجیتال مارکتینگ

درآمد فوتبالیست های بزرگ دنیا از تبلیغات

برچسب ها: forbesتبلیغاتدرآمد

مجله معتبر فوربز اعلام کرد کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید پردرآمدترین فوتبالیست جهان می باشد و این بازیکن سال گذشته 29 میلیون دلار از طریق تبلیغات بازرگانی  به جیب زده است.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجله اقتصادی معتبر فوربز در گزارشی به رونمایی از پردرآمدترین بازیکنان فوتبال جهان در سال گذشته، پرداخته است که رونالدو گوی سبقت را از لیونل مسی رقیب همیشگی خود ربوده و در جایگاه پردرآمدترین فوتبالیست های جهان قرار گرفته است. افزون بر این رونالدو پردرآمد ترین ورزشکار ورزش های تیمی است.

درآمد فوتبالیست های بزرگ دنیا از تبلیغاتطبق گزارش مجله فوربز، کریستیانو رونالدو سال پیش 82 میلیون دلار درآمد داشت که 53 میلیون دلار آن دستمزد سالانه بود و 29 میلیون دلار نیز از طریق تبلیغات بازرگانی کسب کرده است.

لیونل مسی ستاره بارسلونا نیز در این فهرست با 77 میلیون دلار درآمد در جایگاه دوم قرار دارد و درآمد این بازیکن از تبلیغات 26 میلیون دلار بوده است.

کریستیانو رونالدو در طول 14 سال فعالیت حرفه ای خود 550 میلیون دلار درآمده داشته در حالی که لیونل مسی در طول 11 سال فعالیت حرفه ای 450 میلیون دلار درآمد داشته است.

5 فوتبالیست پردرآمد دنیا عبارتند از:
1- کریستیانو رونالدو،82 میلیون دلار
2- لیونل مسی،77 میلیون دلار
3- زلاتان ابراهیمویچ،37 میلیون دلار
4- نیمار، 36میلیون دلار
5-گرت بیل،34 میلیون دلار

نکته جالب و قابل توجه در مورد زلاتان و نیمار این است که زلاتان فقط 7 میلیون دلار از راه تبلیغات درآمد داشته اما درآمد نیمار از محل تبلیغات بیشتر از دستمزد سالانه اوبوده است.!

دستمزد نیمار 14 میلیون اما درآمد تبلیغاتیش 22 میلیون دلار بوده است.

درآمد فوتبالیست های بزرگ دنیا از تبلیغات

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام