برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 13 مرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


امسال نرخ تورم به 25 درصد خواهد رسید

اخبار مدیراناقتصاد کلانامسال نرخ تورم به 25 درصد خواهد رسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

امسال نرخ تورم به 25 درصد خواهد رسید

برچسب ها: اقتصادارز

معاون پژوهشکده بانک مرکزی اظهار داشت که بانک مرکزی از آنجا که عامل اصلی افزایش نرخ تورم ارز می باشد و اثرات رشد نرخ ارز بین 2 تا 3 ماه آثار خود را روی تورم تخلیه می نماید.

به گزارش شرق،  حمید زمان‌ زاده معاون پژوهشکده با اشاره به این موضوع که با نگاهی به شرایط اقتصاد کشور و وضعیت بازار می‌توان تورم ٢۵درصدی را برای سال جاری و تورم ٢٠درصدی را برای سال آینده، در نظر داشت، تصریح کرد: از آنجا که عامل اصلی افزایش نرخ تورم ارز می باشد و اثرات افزایش نرخ ارز بین 2 تا 3 ماه آثار خود را روی تورم تخلیه می نماید.

در چند ماه اخیر، حجم قابل توجهی از ارز برای واردات کالاهای اساسی وارد سامانه نیما گردید اما کالاها با نرخ ارز آزاد در بازار در حال فروش می باشد لذا برای مردم فرقی نخواهد داشت! چه ارز چهار هزار و ٢٠٠ تومان دولتی باشد چه ٩ هزار تومان بازار، آنان در هر صورت مجبورند کالاهای مصرفی خود را با قیمت ارز آزاد خریداری نمایند.

امسال نرخ تورم به 25 درصد خواهد رسید

تنهار اهکار این است که دولت توانایی کنترل و نظارت بر قیمت توزیع کالا در بازار را داشته باشد که تجربه بیانگر آن است که چنین توانایی‌ وجود ندارد.

امسال نرخ تورم به 25 درصد خواهد رسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام