برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 28 مهــر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


کسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!

اخبار مدیراناقتصاد کلانکسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!

دوره دیجیتال مارکتینگ

کسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!

کسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!برای یک شخص حرفه ای که عاشق کسب و کارش است، حتی زمان نهار نیز می تواند یک برگ برنده دیگر برایش باشد. حال جالب است بدانید که زنی به نام ویلت لی در سنگاپور کسب و کاری راه انداخته است که به ذهن هیچ صاحب رستورانی نرسیده است، او برای صاحبان کسب و کارهای مختلف قرار ناهار در زمان مشخص تنظیم می کند!

ویولت لی رییس گروه فروشگاه های «قرار نهار» به CNN Money می گوید:« من به صورت کاملاً غریزی و برای پیدا کردن عشق، به مردم کمک می کنم  و می دانم که در این موضوع می توانم به افراد زیادی کمک کنم.»

چهارده سال پیش او با یک گروه کوچک کار خود را شروع کرد و در حال حاضر 3 هزار شعبه دارد که خدمات «قرار نهار» ارایه می نمایند. شعبی که در 6 شهر آسیایی 1.4 میلیون کاربر فعال دارد.
سرویس «قرارنهار» این گروه، با هر مشتری پس از گفت و گوی رودررو هماهنگ شده است. حالا این برند، پرچمدار عظیم ترین تولیدکننده نهار شده و به سودآوری خوبی هم رسیده است و در گروههای اجتماعی نیز بسیار مورد محبوبیت واقع شده است.

«اسینک» یک اپلیکیشن دوست داشتنی است که افزون بر وب سایت، مشاوران حرفه ای نیز دارد که اپ را مدیریت می کنند. مشخصات کاربران را به روز رسانی می نمایند و تاریخ های قرار نهار را برای مشتریان را مدیریت می کند.

سال پیش این اپلیکیشن، برنامه ای جدید معرفی کرد که از تکنولوژی بلاک چین در آن بهره برده شده است.حالا آنها امیدوار هستند که این سرویس را بتوانند در سطح جهانی در سال جاری راه اندازی نمایند.

بد نیست بدانید که این سرویس در حال حاضر در سنگاپور، هنگ هنگ، کوالالامپور، بانکوک، جاکارتا و پنانگ مشغول به فعالیت است.

لی و همسرش این شرکت را با کمک یکدیگر راه اندازی کردند.

در سال 2016، این کمپانی سرمایه گذاری مشترکی با یک شرکت ژاپنی انجام داد که آن شرکت نیز خدمات دوستیابی در ژاپن را ارائه می داد.

با وجود موفقیت های بدست آمده در این مجموعه، لی  معتقد است که او هنوز یک کارآفرین نیست و می خواست که شغلی قاعده مندتری داشت، زیرا او با قرار نهار به آنچه خواسته نرسیده است.

او معتقد است: «دوستیابی و روابط آسان نیست؛ این موضوع به شدت به احساسات افراد بستگی دارد. ما دائما در حال معامله احساساتمان هستیم.»

با این وجود او فکر می کند که شغلی که او دارد می تواند باعث ایجاد یک اتفاق بزرگ در زندگی آدم ها گردد. او معتقد است:«من در پیدا کردن شادی مادام العمر به آدم ها کمک خواهم کرد.»

کسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام