برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


استقبال طلا و سکه از تابستان!

اخبار مدیراناقتصاد کلاناستقبال طلا و سکه از تابستان!

دوره دیجیتال مارکتینگ

استقبال طلا و سکه از تابستان!

تابستان سال 96 با استقبال طلا و سکه آغاز شد و بر همین اساس در آخرین روز کاری قیمت طلا و سکه افزایش یافت.

به خبرآنلاین، اونس جهانی با 5 درصد صعود به 1253 هزار تومان رسید. صعود اونس جهانی باعث شد تا بهای طلا و سکه در بازار داخلی نیز از این افزایش ها تاثیر بگیرد. به نحوی که امروز هر گرم طلای 18 عیار در بازار با 1 درصد رشد به 114 هزار تومان رسید و هر مثاقل طلای 18 عیار نیز494 هزار تومان معامله گردید.

استقبال طلا و سکه از تابستان!

امروز همچنین هر قطعه سکه طلای طرح امامی با 1 میلیون و 209 هزار تومان نسبت به روز چهارشنبه هزار تومان افزایش قیمت داشت. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز 1 میلیون و 175 هزار تومان نرخ گذاری گردید. نیم سکه با یکهزار تومان افزایش نسبت به دیروز به641 هزار تومان و ربع سکه با 2500 تومان افزایش 375 هزار تومان معامله گردید.

و اما در بازار ارز نرخ ها نوسان اندکی داشتند، بهای اتحادیه هر دلار آمریکا در اولین روز تابستان با 4 تومان تغییر قیمت 3 هزار و 746 تومان فروخته شد. هر یورو 4 هزار و 275 تومان پوند انگلیس نیز با 4 تومان افزایش 4 هزار و844 تومان داد و ستد گردید.

استقبال طلا و سکه از تابستان!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام