برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

آغاز همکاری بانک های ایرانی و اتریشی

اخبار مدیراناقتصاد کلانآغاز همکاری بانک های ایرانی و اتریشی

دوره دیجیتال مارکتینگ

آغاز همکاری بانک های ایرانی و اتریشی

ولی الله سیف، رئیس بانک مرکزی از بازگشایی حساب اوربانک اتریش برای بانک مرکزی و ۲۲ بانک دیگر ایران اطلاع داد.

سیف در طی سفر خود و مذاکره با همتای اتریشی، با اشاره به همراهی نمایندگان بانک های تجاری اتریش در این سفر اظهار داشت: پشتوانه افزایش و گسترش همکاری های بانکی ایران و اتریش، علاقه بسیار شدید کمپانی های اقتصادی اتریشی به منظور همکاری با ایران و علاوه بر این شرکت های ایرانی با شرکت های اتریشی می باشد.

آغاز همکاری بانک های ایرانی و اتریشیعلاوه بر این رئیس بانک مرکزی بعد از دیدار با وزیر دارایی اتریش تصریح کرد: این همکاری ها به ویژه در زمینه آموزشی - بانکی در مسیر تطبیق بانک های ایرانی با استانداردهای روز بین المللی آغاز گردیده و ادامه دارد. سیف با اشاره به اینکه در 6 ماه اخیر اقدامات خوبی صورت گرفته تصریح کرد: بانک های ما به منظور همکاری گسترده تر با بانک های اتریشی آماده می شوند.

رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اور بانک اتریش هم اینک برای بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و ۲۲ بانک ایرانی حساب باز کرده و روابط کارگزاری ایجاد کرد، گفت: همچنین قرار است همکاری بانکی با راف هاینزر بانک اتریش در آینده ای نزدیک آغاز شود.

وی با اشاره به موافقت اولیه ایران و اتریش برای امضای موافقتنامه مالیاتی گفت: می توان اظهار داشت مشکلات بانکی ایران و اتریش برداشته شده و مسیر برای حرکت باز است.

وزیر دارایی اتریش نیز در این دیدار اعلام کرد: در گفتگو با مقامات بانک مرکزی ایران پیشرفت مهمی در بخش همکاری های بانکی ایران و اتریش به وجود آمده است. هاینس یورگ شلینگ بعد از مذاکره با سیف، افزود: امروز توافق کردیم مشکلات باقی مانده را در کمترین زمان ممکن رفع کنیم.

وزیر دارایی اتریش با اشاره به اینکه بانک های اتریشی همکاری های خود را با بانک های ایرانی آغاز کرده اند، تصریح کرد: بسیار خوشبین هستیم که موانع بر سر راه را در جهت توسعه روابط دو کشور هر چه سریعتر برداشته شود.

آغاز همکاری بانک های ایرانی و اتریشی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام