برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


کارمندان فیس بوک فکر شما را خواهند خواند

اخبار مدیراناقتصاد کلانکارمندان فیس بوک فکر شما را خواهند خواند

دوره دیجیتال مارکتینگ

کارمندان فیس بوک فکر شما را خواهند خواند

برچسب ها: فیس بوک

مارک زاکربرگ صاحب شرکت به نام فیس بوک، 60 کارمند متخصص استخدام کرده است تا بتوانند فکر کاربران را بخوانند و از این طریق سیستمی طراحی کنند که بتواند ظرف یک دقیقه، 100 کلمه را تایپ کند.

به نقل از خبرآنلاین، به دنبال کنفرانس موسوم به F8 «رجینا دوگان» از مدیران فیس‌ بوک و مدیر تیم موسوم به Building 8 اظهار داشت که 60 نفر در این شرکت از متخصص شبکه‌های عصبی گرفته تا کارشناسان «یادگیری ماشین»به کار گرفته شده اند تا بتوانند سیستمی را طراحی و راه اندازی کنند که ظرف یک دقیقه 100 کلمه (5 برابر سریع‌تر از انسان) تایپ کند.

فیس‌بوک می خواهد با توسعه سنسورهای غیرتهاجمی صدها فعالیت مغزی را در زمانی کمتر از یک ثانیه انجام دهد و سیگنال‌های مغزی را با زبان مخصوص خوانده و بلافاصله واحد پاسخ‌دهی مناسب انجام دهد. در حال حاضر چنین فناوری‌ وجود خارجی ندارد.

کارمندان فیس بوک فکر شما را خواهند خواند

در این پروژه می‌خواهند از تصویربرداری نوری با کمک لیزر بهره ببرند و سیگنال‌هایی که سبب می‌شوند تا ما بخوانیم را گرفته و در سکوت از فردی به فرد دیگری منتقل گردد. اگر این عملیات با موفقیت به پایان رسد، درواقع خواندن فکر دیگران برآورد می شود و پاسخ مناسب به آن از سوی ماشین صورت خواهد گرفت.

دوگان اظهار داشت که آنها فقط قصد خواندن افکاری را دارند که شخص می‌خواهد بر زبان بیاورد و کاربران نباید ترس به دل راه دهند.

در آینده ای نزدیک بدون اینکه تلفن همراه خود را در دست‌گیرید، به دوستتان پیغام ارسال می کنید و از اینکه در مهمانی وی نمی‌توانید حضورداشته باشید، عذرخواهی می‌کنید! و این کاری است که این 60 کارمند فیس بوک می‌خواهند آن را به واقعیت تبدیل نمایند.

کارمندان فیس بوک فکر شما را خواهند خواند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام