برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 13 مرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


بررسی نوسانات دلار در سال 95

اخبار مدیراناقتصاد کلانبررسی نوسانات دلار در سال 95

دوره دیجیتال مارکتینگ

بررسی نوسانات دلار در سال 95

برچسب ها: ارز

زبا توجه به بررسی های صورت گرفته نسبت به نوسانات نرخ دلار در 10 ماه آغازین سال 1395، میانگین قیمت دلار در این مدت 3611 تومان مشخص گردید. نرخ دلار در دی ماه به بالاترین میزان خود در این ده ماه رسید.

به نقل از خبرآنلاین، میانگین بهای خرید و فروش دلار در دی ماه سال 95 به 3984 تومان رسید، این در شرایطی است که میانگین قیمت دلار در فروردین ماه سال جاری برابر با 3493 تومان گزارش شده است. قیمت دلار در دی ماه حتی فراتر از 40 اما بار دیگر با عقبگرد وارد کانال سه هزار تومانی شد .

بررسی نوسانات دلار در سال 95

برخی بر این باورند که رشد قیمت دلار در ماه های آذر و دی تحت تاثیر افزایش سفرهای خارجی از یک طرف، به ریاست حمهوری رسیدن ترامپ در ایالت متحده و طرح برنامه های ضد ایرانی از طرف دیگر و افزون بر این، برنامه ریزی برای بکسان سازی نرخ ارز بوده است.متخصصان بر این باورند بعد از یکسان سازی بهای ارز قمیت دلار بر روی بیش از 4 هزار تومان متوقف شد.

یکسان سازی نرخ ارز پیش بینی آینده را برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ساده کرده و همچنین رانت موجود میان ارز رسمی و نرخ ارز در بازار آزاد را از میان می برد.

بهای دلار برای اقتصاد ایران شاخصی حائز اهمیت و تعیین کننده به شمار می آید و نوسانات قیمتی افزایشی عامل این می شود که یک باره بهای انواع کالا در ایران افزایش یابد این در شرایطی است که به علت وجود پدیده چسبندگی در این بازار ، پایین آمدن بهای دلار سبب ریزش قیمت اقلام نمی گردد.

بررسی نوسانات دلار در سال 95

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام