برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری سه شنبه 29 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


یارانه در سال آینده هم ثابت می ماند

اخبار مدیراناقتصاد کلانیارانه در سال آینده هم ثابت می ماند

دوره دیجیتال مارکتینگ

یارانه در سال آینده هم ثابت می ماند

برچسب ها: اقتصاد

خبرهای حاکی از آن است که در سال آتی هم نرخ یارانه بدون تغییر و همچنان به مبلغ نفری 45 هزار و 500 تومان می باشد. سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ در مجلس خاطرنشان کرد: نرخ یارانه اشخاص در سال ۹۶ همچون امسال پرداخت خواهد شد و قرار نیست در مبلغ آن تغییری حاصل شود.

یارانه در سال آینده هم ثابت می ماند

به نقل از اقتصاد آنلاین، محمدمهدی مفتح در اجلاس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ اظهار داشت: مبلغ ۴۸ هزار میلیارد تومان به انواع روش های نقدی و غیرنقدی به خانوارهای هدف و نیازمند پرداخت می گردد که مبلغ یارانه اشخاص نیز در سال ۹۶ همچون سال ۹۵ پرداخت خواهد شد و بدون تغییر خواهد ماند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 اظهار داشت: فقط متناسب با احکام برنامه ششم توسعه مشخص گردید که خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی به میزان ۲۰ درصد دست کم حقوق را دریافت کنند که این مبلغ به یارانه آن ها افزوده می شود و تامین منابع این پرداخت ها از محل حذف یارانه افراد با درآمد بالا امکان پذیر می شود.

یارانه در سال آینده هم ثابت می ماند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام