برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

اخبار مدیراناقتصاد کلانروش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

شبکه اجتماعی فیس بوک که گاهی شیوه های درآمدزایی اش از راه نشان دادن تبلیغات به کاربران، باعث آزرده خاطر شدن آن ها نیز می شد، حال روش جدیدی را برای کسب درآمد تبلیغاتی خود برگزیده است و این روش در حال حاضر، در مرحله آزمایش می باشد. فیس بوک قرار است در این روش از ابزاری همچون فیدخبری برای نمایش تبلیغات به کاربران استفاده کند.

به نقل از نیوزفاکتور، فیس بوک که اکنون در فیدخبری خود حجم زیادی از تبلیغات را به نمایش درآورده است با توجه به تکمیل ظرفیت این بخش به دنبال استفاده حداکثری از ظرفیت برنامه پیام رسان خود می باشد.

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

به گزارش خبرگزاری فارس، قرار است در آغاز به طور آزمایشی برنامه پیام رسان فیس بوک به منظور نمایش آگهی های تبلیغاتی به کار گرفته شود و این تبلیغات در قالب کارت هایی از پنج آگهی دهنده نمایش داده می شوند.

این روش آزمایشی در ابتدا به طور محدود در کشورهای استرالیا و تایلند انجام می شود و بعد از آن به دیگر کشورها نیز راه می یابد. این تبلیغات در پایین برنامه پیام رسان ظاهر می شوند و تعویض آن ها برای یافتن تبلیغات جدید ممکن است.

فیس بوک معتقد است که در جریان اجرای این روش تبلیغاتی حریم شخصی و اطلاعات خصوصی کاربران محفوظ می ماند و قرار است خطاهای احتمالی در این زمینه نیز برطرف شود.

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام