برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

اخبار مدیراناقتصاد کلانفولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

دوره دیجیتال مارکتینگ

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

برچسب ها: صنعت خودرو

خودروساز معروف آلمانی، فولکس واگن با پذیرش خطا و مرتکب جرم شدن در نصب موتورهای دارای نقص فنی در ایالت متحده، پرداخت جریمه 4,3 میلیارد دلاری را قبول کرد و بر همین اساس نیز تا به امروز 6 نفر از مدیران رده بالای این کمپانی خودروسازی توسط پلیس تحت تعقیب قرار گرفته اند.

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

به نقل از یورونیوز، کمپانی خودروسازی فولکس واگن مسئولیت خود در راه اندازی موتورهایی با نقض فنی بر روی خودروهای به فروش رفته در ایلات متحده را قبول کرد و اظهار داشت در این خصوص مقصر و گناهکار است. این خودروساز آلمانی به منظور پرداخت 4 میلیارد و 3 میلیون دلار جریمه بیشتر اعلام آمادگی نمود.

فولکس واگن قبل از این هم توافق کرده بود که مبلغ ۱۸ میلیارد دلار به خریداران این خودروها در آمریکا به عنوان جریمه خطایش پرداخت کند.

لورتا لینچ، دادستان کل آمریکا در این خصوص اظهار داشت: « اعلام این موضوع از طرف آن ها به این معنا نیست که تحقیقات ما به اتمام رسیده است. ما باز هم به تست کردن اتومبیل های فولکس واگن خریداری شده توسط مشتریان فریب خورده ادامه خواهیم داد و افراد مسئول در این توطئه را تحت تعقیب قرار می دهیم.»

از بین ۱۱ میلیون اتومبیل به تولید رسیده توسط این خودروساز بزرگ با این نوع موتورهای مجهز به نرم افزار تقلبی، بیش از ۶۰۰ هزار دستگاه در آمریکا فروش رفته است.

مقامات قضایی آمریکا تا به امروز 6 نفر از مسئولان و کارکنان رده بالای این کمپانی را به اتهام نقش داشتن در این تقلب تحت تعقیب قرار داده اند. در همین خصوص، الیور اشمیت که نمایندۀ فولکس واگن در آمریکا در سال ۲۰۱۵ بود با شکایت سازمان محیط زیست آمریکا و برخی از خریداران در فرودگاه میامی توسط پلیس بازداشت شد.

با توجه توافق صورت گرفته، در 3 سال آتی این کمپانی خودروسازی آلمانی از طرف یک موسسۀ سنجش میزان آلاینده های تولیدات فولکس واگن در آمریکا تحت کنترل قرار خواهد گرفت تا از انطباق تولیدات این کمپانی با معیارهای محیط زیست اطمینان حاصل گردد.

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام