برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


تغییرات نرخ دلار در ماه های آتی؟!

اخبار مدیراناقتصاد کلانتغییرات نرخ دلار در ماه های آتی؟!

دوره دیجیتال مارکتینگ

تغییرات نرخ دلار در ماه های آتی؟!

برخوردار، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران به تشریح مهمترین علت رو به رشد بودن قیمت دلار در روزهای اخیر پرداخت و اظهار داشت که این موضوع می‌تواند تا حدودی به موازات واقعی شدن قیمت ارز باشد اما به علت تبعات منفی که بر زندگی عادی مردم  خواهد گذاشت دور از انتظار است که دولت تا زمان انتخابات یکسان‌سازی نرخ را انجام دهد.

وی اضافه کرد: در شرایطی که نرخ ارز واقعی نیست، عده‌ای رانت‌خوار که پول‌های کلانی از محل فرار مالیاتی و قاچاق کسب کرده اند و پوشش ‌هایی را نیز تحت عنوان تولید یا کار خیریه برای خود فراهم می‌کنند که در این میان وظیفه دستگاهای نظارتی است که که این افراد و فعالیت‌هایشان را شناسایی کنند.

تغییرات نرخ دلار در ماه های آتی؟!

به گزارش ایسنا، برخوردار علاوه بر برآورد نرخ دلار در ماه‌های آینده عنوان کرد: به نظر می‌رسد دولت تا زمان انتخابات مجبور است که تک نرخی شدن ارز را انجام ندهد و این اقدام را عقب خواهد انداخت زیرا که به در هر صورت افزایش نرخ دلار در زندگی عادی مردم مثل قیمت‌ مواد غذایی یا اجاره خانه تاثیرگذار خواهد بود و دولت مجبور است که قیمت دلار را پایین بیاورد.

اما با اظهار داشت که تک نرخی شدن ارز به نفع صادرکنندگان نخواهد بود. برخوردا علاوه بر این، درباره تاثیر افزایش قیمت دلار بر صادرات و صادرکنندگان عنوان کرد: برخلاف آنچه تصور می‌شود به نظر نمی‌رسد که تک نرخی شدن ارز برای صادرکنندگان نتیجه مثبتی را به همراه داشته باشد، زیرا در این صورت قیمت مواد اولیه و کالاهای سرمایه‌ای برای ما افزایش می یابد و در نتیجه صادرکنندگان را با مشکل روبرو خواهد کرد.

قیمت دلار ایالت متحده در روزها و هفته‌های که سپری شد با روند رو به رشدی همراه بود و این روند در روزهای اخیر شیب تندتری داشت و در ابتدای هفته از مرز ۳۸۰۰ تومان و در بازار روز عبور کرد و وارد کانال ۳۹۰۰ تومان گردید تا به بالاترین نرخ خود در سال جاری برسد.

تغییرات نرخ دلار در ماه های آتی؟!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام