برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 17 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


3 عامل تاثیرگذار در کاهش نوسانات دلار

اخبار مدیراناقتصاد کلان3 عامل تاثیرگذار در کاهش نوسانات دلار

دوره دیجیتال مارکتینگ

3 عامل تاثیرگذار در کاهش نوسانات دلار

برچسب ها: اقتصادارز

نرخ دلار امروز پنجشنبه تا محدوده 3 هزار و 430 تومان کاهش داشت اما سرانجام با برگشت از پایینترین نرخ، با قیمت 3 هزار و 442 تومان به کار خود پایان بخشید، مبلغی که می توان گفت تنها 2 تومان از نرخ روز سه شنبه  بیشتر بود.

فعالان بازار ارز، درحالی‌که سه عامل را در کاهش نوسانات دلار موثر می دانند، بازگشت دلار از پایینترین قیمت را نیز یک نشانه مطرح کردند.

3 عامل تاثیرگذار در کاهش نوسانات دلاربه باور این فعالان، «تزریق حواله درهم در ساعات مختلف روز»، «پایین بودن ارزش دلار در مناطق ارزی» و «ماندن اونس در محدوده هزار و 270 دلاری» سه عاملی بوده‌اند که در چند روز گذشته به کاهش نوسانات دلار کمک بسزایی کردند. به گزارش دنیای اقتصاد ، با وجود اینکه در بازار روی دلایلی که موجب کاهش نوسان شده بودند، اتفاق‌نظر وجود داشت، اما در مقابل تفسیرهای مختلفی از نشانه بازگشت قیمت وجود داشت. برخی از افراد آن را علامتی از افزایش قیمت در روزهای آینده عنوان کردند، ‌حال آنکه گروه دیگری بر این باور نبودند. در پنجمین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی نیز تغییرات قیمت چندانی را تجربه نکرد و سرانجام با هزار تومان کاهش نسبت به روز سه‌شنبه با قیمت یک میلیون و 24 هزار تومان به کار خود خاتمه داد. طبق نظر فعالان، عدم افزایش اونس جهانی تا ساعت 3 بعدازظهر باعث شد انتظارات افزایشی در بازار سکه کم‌رنگ شود.

با وجود سه سرعت‌گیر ذکر شده، روز چهارشنبه قیمت دلار از کف محدوده 3 هزار و 430تومانی بالا رفت. به گفته برخی معامله‌گران،‌ بازگشت دلار از کف قیمت نشانه‌ای از احتمال افزایش قیمت دلار در روزهای آینده می باشد. به نقل از این افراد، بازار چند بار در مقابل پایین آمدن از محدوده 3هزار و 430 تومان مقاومت نشان داده و همین نشانه‌ای است که محدوده ذکر شده کف قیمت دلار است. این در شرایطی است که برخی دیگر معتقدند که دلار از ابتدای سال 95 به صورت تدریجی مسیر نزولی را طی کرده است و بازگشت جزئی قیمت نشان دهندۀ احتمال افزایش دلار در روزهای آینده نیست؛ بلکه می‌تواند حاکی از روند تدریجی شاخص ارزی باشد. در اصل، دلار در سال 95 به یکباره در روند کاهشی قرار نگرفته است که بتوان بازگشت از کف قیمت را نشانه‌ای از افزایشی شدن روند آن در میان‌مدت تلقی کرد.

3 عامل تاثیرگذار در کاهش نوسانات دلار

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام