برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


تاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورها

اخبار مدیراناقتصاد کلانتاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورها

دوره دیجیتال مارکتینگ

تاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورها

برچسب ها: شبکه اجتماعیدرآمد

وزارت ارتباطات در خصوص آمار مبادله پیامک های نوروزی گفته است: در نوروز 93، 27 میلیارد پیامک تبادل شد که در نوروز 94 این رقم به 19 میلیارد کاهش پیدا کرد و در نوروز 95 تقریبا 8 میلیارد پیامک، میان مشترکان مبادله شده است.

به نقل از خبرگزاری فارس محمد رضا فرنقی زاد افزود: با توجه به سامانه های نظارت برخط و پایش های میدانی، سامانه ثبت شکایت های مشترکین و گزارش های رسیده نوروز 95، ارائه سرویس های ارتباطات و فناوری اطلاعات با کمترین اختلال انجام گردید.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورهافرنقی در مورد آمار تبادل پیامک های نوروزی از سمت اپراتورها اعلام کرد: در نوروز 93، 27 میلیارد پیامک تبادل گردید و در نوروز سال گذشته این رقم به 19 میلیارد پیامک رسید، در حالی که در ایام نوروز سال جاری، حدود 8 میلیارد پیامک، میان مشترکان رد و بدل شد.

وی به تغییر ذائقه و رویه مصرف مشترکان از وسایل ارتباطی، اشاره کرد و افزود: افت شدید آمار پیامک ها به نسبت سال های قبل، نشان از تمایل بیشتر مشترکان به سمت شبکه های اجتماعی و برخورداری از اینترنت موبایل می باشد به نحوی که استفاده از اینترنت تلفن همراه، نشان دهنده افزایش 3/5 برابری می باشد.

فرنقی با اشاره به ارائه سرویس های بهینه توسط اپراتورها، گفت:‌ خوشبختانه کمیته ستاد نوروزی حوزه ICT نیز، در نهایت دقت و مسوولیت، ارائه سرویسهایی با کیفیت به مشترکان را دنبال کرد که سرانجام موجب شد ارائه خدمات بدون مشکل و وقفه به مشترکان، به خوبی صورت گیرد و نوروز 95 با کمترین اختلال ارتباطی سپری شود.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام