برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

آغاز همکاری لوفت هانزا و هما در ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانآغاز همکاری لوفت هانزا و هما در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

آغاز همکاری لوفت هانزا و هما در ایران

تفاهم ناهم همکاری های شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی(هما) و گروه شرکت های هواپیمایی لوفت هانزا در پنج زمینه بازرگانی، فنی، سیستم ها و نرم افزارهای هوانورد، عملیات ناوبری هوایی و تجدید ساختار با حضور وزیر راه و شهرسازی امضا گردید.

آغاز همکاری لوفت هانزا و هما در ایران

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، هیأتی متشکل از شرکت های هواپیمایی لوفت هانزا روز گذشته(چهارشنبه) با حضور در وزارت راه و شهرسازی ایران، تفاهم نامه مشترکی با شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) امضا کرد.
در این نشست با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، بین فرهاد پرورش مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) و «هری هومیستر» مدیر گروه شرکت های هواپیمایی لوفت هانزا تفاهم نامه همکاری به امضا رسید و قرار است همکاری های دو جانبه در پنج زمینه فنی، بازرگانی، سیستم ها و نرم افزارهای هوانورد (Aviation It system)، عملیات ناوبری هوایی و تجدید ساختار باشد.
قسمت فنی شامل همکاری های وسیعی در حوزه تعمیرات و نگهداری هواپیما و بخش بازرگانی نیز شامل همکاری طرفین در زمینه انتقال مسافر و بار خواهد بود.

آغاز همکاری لوفت هانزا و هما در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام