برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

ایران سهمش از اوپک را پس می گیرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانایران سهمش از اوپک را پس می گیرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

ایران سهمش از اوپک را پس می گیرد

حسین زمانی نیا، با اشاره به بیانیه مشترک ایران و کشورهای عضو گروه ١+٥ و پیشرفتهای مذاکرات هسته‌ای گفت: توافق نهایی در مذاکرات هسته ای تاثیر مستقیمی در صنعت نفت خواهد داشت و سبب رونق این صنعت می‌شود.

وی با اشاره به این که باید پیش از هرچیز در مدت زمان کوتاهی ظرفیت تولید خود را افزایش دهیم، تصریح کرد: برای رسیدن به این هدف روی مواردی مانند فروش، سرمایه‌گذاری و فناوری کار می‌کنیم.

زمانی نیا گفت: وزارت نفت و شرکتهای تابعه آن، آمادگی کامل را دارند تا به محض برداشته شدن تحریمها فعالیت خود را با جدیت تمام آغاز و در یک محیط تازه بین‌المللی کار کنند؛ ضمن این‌که بقیه کشورهای دنیا هم آماده این همکاری هستند.

 

معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت با اشاره به فعال شدن دیپلماسی انرژی در وزارت نفت، تصریح کرد: همکاری وزارت نفت و وزارت امورخارجه در این زمینه تنگاتنگ و نزدیک است؛ به نحوی که هر دو وزارتخانه در حال تکمیل فعالیتهای یکدیگر هستند.

 

زمانی نیا با بیان این‌که وزارت امورخارجه می‌تواند کمک فراوانی به وزارت نفت برای رسیدن به اهداف خود کند، یادآور شد:‌ رونق وزارت نفت می‌تواند به توسعه کل کشور کمک کند؛ ضمن این که معاونت امور بین الملل وزرارت نفت بنا دارد کاری را برای وزارت نفت انجام دهد که وزارت امورخارجه برای کشور انجام می‌دهد.

 

وی ابزار امیدواری کرد، درجه هماهنگی و همکاری میان وزارت نفت و وزارت امورخارجه با حضور وی بیشتر شود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام