برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

هیات اقتصادی آفریقای جنوبی وارد تهران شد

اخبار مدیراناقتصاد کلانهیات اقتصادی آفریقای جنوبی وارد تهران شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

هیات اقتصادی آفریقای جنوبی وارد تهران شد

بزرگترین هیات اقتصادی- تجاری آفریقای جنوبی به سرپرستی خانم ماشابانه وزیر امور خارجه آفریقای جنوبی وارد تهران شدند.به گزارش مهر، مجتبی فرجی رایزن اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پرتوریا با اعلام این خبر گفت: انشاالله این هیات تجاری – بازرگانی که وزیر امور خارجه آفریقای جنوبی ریاست آن را در سفر یک هفته ای به تهران بر عهده دارد، مناسبات جدیدی را برای توسعه همکاری های تهران – پرتوریا در دستور کار دارند.

وی با اشاره به ملاقات و رایزنی های وزیرخارجه آفریقای جنوبی با مقامات کشورمان، افزود: این هیئت متشکل از بخش های خصوصی فعال در عرصه های معدن ، صنعت ، سرمایه گزاری ، مواد غذایی ، کشاورزی و دیگر حوزه های اقتصادی و تجاری که بین دو کشور وجود دارد تشکیل می دهند.

رایزن اقتصادی سفارت ایران در آفریقای جنوبی آشنایی با فرصت های سرمایه گزاری و تجاری جمهوری اسلامی ایران ، فرصت های سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن ، آشنایی با مناطق آزاد جمهوری اسلامی ایران و معرفی فرصت هایی را که می تواند علاقه ای بین دو کشور ایجاد کند از برنامه های هیات اقتصادی آفریقای جنوبی در تهران برشمرد.وی گفت: در صورت اهتمام طرفین، می توانیم درآینده نزدیک شاهد توسعه مناسبات حتی تا حجم یک میلیارد دلار صادرات کالا های غیر نفتی به کشورهای یکدیگر باشیم. فرجی تصریح کرد: خوشبختانه ارزیابی مناسبی از اقتصاد دو کشور صورت گرفته است و اقتصاد دو کشور مکمل هم هستند. در این سفر بازرگانان دو کشور همدیگر را بهتر می شناسند و شرایط اقتصادی هم را بهتر درک کنند و لذا آفریقای جنوبی می تواند بازار بسیار مناسبی برای کالاهای ایران باشد و همزمان جمهوری اسلامی ایران هم می تواند شریک تجاری مناسبی برای آفریقای جنوبی باشد. رایزن اقتصادی سفارت ایران در آفریقای جنوبی همچنین با اشاره به همکاری بخش های خصوصی دو کشور در این سفر یک هفته ای، گفت: قطعا بخش‌های اقتصادی خصوصی دو کشور که از فرایند کاری یکدیگر آشنا شوند با یکدیگر وارد مذاکره شده و بعد از شناسایی ظرفیت های همدیگر به عقد قرار داد همکاری و یادداشت تفاهم همکاری اقدام خواهند کرد.فرجی گفت: انتظار این است که در جریان این سفر بتوانیم مقدمات برگزاری 12 کیمسیون مشترک ایران و آفریقای جنوبی را در تهران فراهم کنیم.

اقتصاد آفریقای جنوبی متاثر از فعالیت شرکت ها و بخش های خصوصی است و بخش های خصوصی در آفریقای جنوبی، عوامل بسیار فعال ، مشوق و محرکی برای بخش های دولتی محسوب می شوند.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام